Güncel

Cristiano Ronaldo Free Fire’da

Garena şirketi, günümüzde en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Garena Free Fire oyunu için Portekiz’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ile bir ortaklık kurdu. Portekizli yıldız futbolcu, yeni güncelleme ile birlikte Free Fire oyunun bir parçası oluyor.

111dots Studio şirketi tarafından geliştirilen ve Garena şirketi tarafından mobil platformlarda yayınlanan hayatta kalma oyunu olan Free Fire, her geçen gün daha fazla oyuncuya ulaştı. Oyun ilerleyen zamanlarda popüleritesini artıracak gibi duruyor.

Tanıtım videosu yayınlayan şirket, çok yakında zamanda oyuna eklenecek olan yeni güncellemeyi açıkladı. ‘Operation Chrono’ adı ile gelecek güncellemenin başrolünde ise herkesin yakından tanıdığı ve hayranı olduğu ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo yer aldı.

Cristiano Ronaldo Free Fire'da
Cristiano Ronaldo Free Fire’da

Chrono adı İle Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununa Geliyor

Yapılan duyuru sonrasında Twitter platformuna akın eden Free Fire oyuncu kitlesi, Juventus takımının golcüsü olan Cristiano Ronaldo’yu temsil edecek bir karakter ile oynayacakları için ne kadar  merak dolu ve heyecanlı olduklarını söyledi. Yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo ile günümüzde en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Free Fire oyunu arasındaki anlaşma ise piyasadaki en büyük ortaklık olarak görüldü.

Yapılan bu anlaşma hakkında konuşan Portekizli yıldız oyuncu, yaptığı açıklamada “Free Fire oyununda yalnızca modellenmiş bir karakter olarak yer almak yerine tüm evrenin onunla birlikte değişmesi mükemmel bir duygu. Garena ekibi, ‘Operation Chrono’ projesi için yepyeni elementler ve binlerce yeni özellik üzerinde çalışmalarını sürdürdü. Umarım ki dünyanın her yerindeki Free Fire oyunun oyuncuları da en az benim kadar heyecanlıdır” ifadelerini kullandı.

Garena şirketinin yapımcısı olan Harold Teo adlı kişiyse yapılan bu anlaşma için “Bu, Free Fire için gerçekten önemli bir ortaklık. Yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo herkes için bir rol model ve onunla iş ortaklığı yapabilmek ve yüz milyonlarca insana sunabilmek gerçekten heyecan verici. Cristiano Ronaldo ile yaptığımız bu birleşme topluluğumuza Free Fire oyunun tadını çıkarabilecek yeni yollar sundu” ifadelerini kullandı.

Teknoloji haberlerini takip etmeyi ve okumayı seviyorsanız Teknotomy tam istediğiniz bir site. Güncel haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu