Oyun

Crusader Kings 3 DLC Paketi Yolda

Crusader Kings 3 Northern Lords’un ilk DLC paketi yolda. Ücretli bir şekilde gelecek olan bu DLC 16 Mart 2021 tarihinde oyun dünyasına katılacak. DLC’nin içeriği ise İskandinav teması şeklinde olacak. Piyasaya sürülecek olan bu DLC, Crusader 3 için tam kapsamlı içerik güncelleme paketi olmasa bile Northern Lords oyuncuları için son derece keyifli olacak.

Crusader Kings 3 İçin DLC Paketi Geliyor
Crusader Kings 3 İçin DLC Paketi Geliyor

Crusader Kings 3 DLC’si 16 Mart 2021’de Gelecek

DLC ile birlikte oyuncular yeni bir krallık kurabilecek ya da yeni topraklar keşfedip bu topraklarda güçlerini daha fazla arttırabilecek. Tüm bunlara ek olarak yeni karakter rolleri de oyun içerisine eklenmiş olacak.

Bunların yanı sıra İskandinav kültürü gelecek olan DLC’nin ana noktası olduğu için oyuncular runikaşları dikmekle uğraşacak. Bu DLC runikaşları dikmekten atalarınızı onurlandırmaya ya da kutsal bir leke düzeneğinde mahkumları idam etmeye kadar her şeyi içinde bulunduracak.

Gelecek olan bu güncelleme oyuncular için yeni deneyimlere neden olacak. Hanedan mirasları, kültürel yenilikler ve yapılacak olan etkinliklerle birlikte oyun, oyuncuları tam anlamıyla içine doğru çekecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu