OyunGüncel

Cyberpunk 2077 ile İlgili Görüntüler Çıktı

CD Projekt Red’in geliştirdiği Cyberpunk 2077 yeni ekran resimleri ile karşımıza geliyor. İlk oynanışı gösterildiğinde birçok oyuncunun nefesini kesen oyun, Tokyo Game Show 2020’den yeni görüntüleri ile geldi.

Cyberpunk 2077 ekran görüntüleri
Cyberpunk 2077 ekran görüntüleri

Cyberpunk 2077 Ekran Görüntüleri TSG 2020’de Yayına Sunuldu

Oyunun yayınlanan ilk oynanış videosunu izlediğimiz zaman fazlasıyla heyecanlandıran grafikler bizleri karşıladı. Grafikleri gören oyuncular “CD Projekt Red’de” diğer firmaların yaptığı gibi oyunun grafiklerini açıldıktan sonra düşürür mü tarzında düşünmeye başladılar. Zira birden fazla firma oyunlarını ilk kez halka açıkladıkların da görselleri çok iyi oluyor. Örnek verecek olursak bu firmalardan biri Ubisoft. Ubisoft, Watch Dogs için ilk çıkarmış olduğu oyun videosuna herkes bakabilir. Çok güzel gözükürken oyun içerisine girdiğimiz anda ne kadar kötü olduğunu görmüş olduk. Yayınlanan resimde ise Travma Ekibi ismi verilen ilk yardım ekibini görüyoruz.

Bir Reddit kullanıcısı olan rustyspear11 TGS 2020’de oynanış görüntüleri ile E3’deki oynanış görüntülerini yan yana koyup karşılaştırma yapmış. Videodaki bazı yerler iyi olsa da karakter tasarımında ciddi anlamda bir düşüşe gidilmiş gibi görünüyor.

Oyun, Ray Tracing ve DLSS 2.0 destekleyecek. Turing ve Ampere GPU’lar arasında performans farkı görülebilir. DX 12 ile çalışacak olan oyun depolama donanımı olarak SSD istiyor

Daha fazla oyun haberlerine göz atmak isterseniz Teknotomy Oyun kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu