Oyun

Cyberpunk 2077 Tanıtım Videosu Yayımlandı

Oyuncuların uzun bir zamandır beklediği video oyununun lansmanına sayılı günler kaldı. Oyunun çıkacağı zamanı iple çeken oyun sevenler bir kez daha ertelendi haberini görmek istemiyor. Çünkü Cyberpunk 2077 grafik ve oynayış bakımından bütün oyunları neredeyse geçti, oyun daha çıkmamasına rağmen çok sevildi oyunun sevilmesinin nedenlerinden biri de grafiklerinin fazlasıyla gerçekmiş gibi durmasıdır. Geçtiğimiz günler de oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.

Cyberprunk 2077 Tanıtım Videosu Yayımlandı
Cyberpunk 2077 Tanıtım Videosu Yayımlandı

Cyberpunk 2077 Tanıtım Videosu Neler Sunuyor?

Oyuncuların uzun zamandır ve merak içerisinde beklediği oyunculara kavuşmasına az kaldı. Yayımlanan video, bu hafta içinde yayımlanan ikinci Cyberpunk 2077 tanıtım videosu oldu. Bu haftanın birinci tanıtım videosu, oyuncuları video oyununun Xbox One X ve Xbox Series X gibi platform sürümleri hakkında fikir sahibi yapmıştı.

On dakika uzunluğundaki bu video, oyunun oynanışı konusunda oyunculara detaylı bir şekilde bilgiler vermişti. Ana karakter, oyunun bu hafta içinde paylaşılan ilk tanıtım videosunda bir araştırma görevini yapmaya çalışıyordu. Videoda daha çok araba sürüşü, yapay zeka, Keanu Reeves ve diyaloglar, silahlı çatışmalar gibi unsurlara yer verildi.

Cyberprunk 2077 Tanıtım Videosu Oyun Sevenleri Heyecanlandırdı
Cyberprunk 2077 Tanıtım Videosu Oyun Sevenleri Heyecanlandırdı

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan ikinci tanıtım videosu, birinci tanıtım videosundan daha da farklı olduğu gösterdi. Bu videonun içerisinde yaklaşan oyununun en iyi sahnelerinin derlendiği bir genel bakış videosu olduğu şeklinde yorumlandı. Fragmanın içerisinde, savaştan karakter geliştirmeye kadar oyunculara kapsamlı bir bilgi rehberi oluyor. Bunun yanında oyunun bu fragmanında oyuncu topluluğuna Night City’yi daha iyi bir şekilde keşfetme fırsatı sunuldu. 

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu