Oyun

Cyberpunk 2077 Haritası Sızdırıldı

Cyberpunk 2077, önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak. CD Projekt RED oyun severleri sürekli olarak gerek oynanış görüntüleriyle, gerekse sosyal medyadan yaptığı duyurularla oyuncuları bilgilendirdi. Ancak ResetEra’da ortaya çıkmış olan bir görüntü, Cyberpunk 2077’nin kutulu sürümünde yer alan ve tüm Night City bölgelerini gösteren bir harita yayınladı.

Cyberpunk 2077 haritası, Pacifica, Watson, Westbrook, Santa Domingo ve City Center da dâhil olmak üzere Night City’deki öne çıkan bölgelere daha yakından bakmanıza olanak tanıyor. Bunun dışında haritanın en batısında ve kıyıdan uzakta bulunan uzay üssü, üstteki Kuzey Petrol Sahaları ve şehir merkezinin hemen güneyindeki stadyum bölgesi de dikkatleri üzerine çekiyor.

Cyberpunk 2077 Night City Haritası

Cyberpunk 2077 Night City Haritası
Cyberpunk 2077 Night City Haritası

Artık Cyberpunk 2077’nin harita boyutu ve bu maceranın büyüklüğü hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. Ortaya çıkan sızıntıların kaynağı olan Reddit kullanıcısı ArtisticTap4, yayınlanmış sürümünde haritanın yanı sıra kartpostalların da yer alacağını öne sürüyor. Kartpostallar Pacifica, Japantown ve El Coyote Cojo gibi oyun içi bölgelere dikkat çekiyor. İşte oyunun çeşitli bölgelerindeki sahnelere odaklanan kartpostallar:

Cyberpunk 2077 Kartpostallar
Cyberpunk 2077 Kartpostallar

Bu arada Cyberpunk 2077 gelişim sürecini tamamladı. CD Projekt RED bundan sonra oyunun lansman sonrası için güncellemeleri ve hata düzeltmeleri için çalışacak. Bir aksilik olmazsa oyun planlandığı gibi önümüzdeki ay gelecek.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım‘da PS4, Xbox One ve PC için piyasaya gelmiş olacak. Yeni sürümler ilerleyen tarihlerde gelecek ve ayrıca oyunun şimdiki nesil kopyasını satın alanlar, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ücretsiz erişim elde edecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu