OyunRPG

Dark Alliance Haziran Ayında Geliyor

Dark Alliance 22 Haziran’da birden fazla platformda yayında. Aksiyon RPG türünde olan oyun Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Playstation 4, Playstation 5 ve Steam üzerinde oyun dünyasına açılacak. Eğer ki oyunu eski nesil konsollardan yeni nesil konsollara ücretsiz bir şekilde geçirmek isterseniz size verilmiş olan indirme kodunu kullanmanız lazım.

Aksiyon RPG Türünde Olan ve İçerisinde Çeşitli Dungeon'ları Barındıran Dark Alliance 22 Haziran'da Çıkış Yapacak
Aksiyon RPG Türünde Olan ve İçerisinde Çeşitli Dungeon’ları Barındıran Dark Alliance 22 Haziran’da Çıkış Yapacak

Dark Alliance İçeriği

Oyun içerisinde 4 farklı kahraman var. Savaşçı, barbar, korucu ve haydut olarak ayrılan bu kahramanların kendilerine özgü stillerde yetenekleri bulunuyor. Oyun içerisinde ilerlediğiniz takdirde kahramanlarınız yeni yetenekler kazanıyor. Buna ek olarak karakterinize farklı farklı teçhizatları da giydirme imkânına sahipsiniz.

Oyunda çeşitli dungeon’larla savaşmak için arkadaşlarınızla 3 kişi olabilirsiniz. Oyun Tuque Games tarafından geliştirilirken Wizards of the Coast’un yayınlamış olduğu ilk Dungeons-Dragons oyunu olarak öne çıkıyor.

Oyunun Standart sürüm fiyatı 40 dolarken dijital sürümleri daha pahalı bir fiyatla satışta. Ek olarak Standart olarak sürülen pakette Lich adında bir silah setine erişim sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyunu ön sipariş olarak satın aldığınız zaman Beholder silah setine de erişim sağlayabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu