Netflix

Netflix’te David Beckham Belgeseli

Popülaritesi, yüksek olan yayın platformu her türden izleyiciye ulaşmak için farklı projelere imza atıyor. Yayın yaptığı ülkelerin yıldızları ile yerli dizi projeleri, ülkenin halk kahramanlarının belgeseli gibi yapımlarla hedeflediği ülkedeki her kesime ulaşmak isteyen platform, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham belgeselini çekmeyi planlıyor. Futbol ülkemizde ve dünyada en çok ilgi çeken spor dallarında ilk sırada yer alıyor. Dünyanın her yerinden takipçisi olduğu için de bu işi profesyonel olarak ilgilenen ve bundan para kazanan herkes dünyaca bir ün kazanıyor. David Beckham yakışıklılığı, karakteri, yeteneği ile bir neslin idolleri arasında yer alıyor.

David Beckham Belgeseli Netflix'te
David Beckham Belgeseli Netflix’te

Platform daha önce spor belgesellerine yer vermişti ve şimdiki hedefi David Beckham’ın hayatı ve ailesi. Bu belgesel için Netflix 16 milyon Sterlini gözden çıkarmışa benziyor. Bu belgeselde Mancher United’dan PSG kadar futbol kariyeri ve bu kariyerde yer alan arkadaşları Cristiano Ronaldo, Ryan Gigs, Gary Neville gibi efsanelerde belgesel yer alma ihtimali bulunuyor.

Büyük Kariyer David Beckham Belgeseli 2022 Tarihinde Netflix’te

Futbol hayatı, eşi ile olan ilişkisi, satın aldığı ve başkanlığını yaptığı Miami FC. bu kulüpte geçirdiği anları konu olarak alacak belgesel, daha netlik kazanmasa da şimdiden ilgi çekmeyi başardı. Anlaşmaya varıldığı iddia ediliyor. İddia edilen anlaşmanın detayların David Beckham’ın kurduğu yapım şirketi Studio 99’un belgeselde Netflix ile ortak çalışacağı iddialar arasında yer alıyor.

David Beckham ve Sir Alex Ferguson
David Beckham ve Sir Alex Ferguson

Çekilen belgeselde David Beckham ve ailesi Netflix’in işini daha da kolaylaştırıyor. Yapım şirketi ortaklığının dışında ailesinin David Beckham’ın kariyeri boyunca attığı gollerin videoları, resimleri, gazete kupürleri vb. detaylarını sakladığını ve çekimlerde bu detayların kullanılmasını da istiyor.

David Beckham belgeseli 2022 yılında izleyicilere sunulması planlanıyor. Büyük kariyer David Beckham 2013 yılında noktaladığı kariyer sonrasında ilk defa izleyicilerin karşısına çıkıyor ama bu sefer yer yeşil sahalar değil yer beyaz perde. 

David Beckham Real Madrid

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu