OyunGüncel

Beckham FIFA 21 Oyununun Yeni Reklam Yüzü

David Beckham ile reklam yapmak yatırımcılara pahalıya patlıyor. David Beckham Fifa 21 oyunundan kazandığı para duyan herkesi şaşırtıyor. 45 yaşındaki İngiliz efsanesi David Beckham, FIFA 21 geliri adeta dudak uçuklattı. 23 yıl sonra yeniden FIFA oyunun kapak yıldızı olan David Beckham FIFA 21 ile yaptığı anlaşmayla gündem oldu. David Beckham Netflix’te belgeseli için de 16 Milyon Sterlin kazanmıştı.

David Beckham FIFA 21 Oyunundan Kazandığı Para Dudak Uçuklatıyor
David Beckham FIFA 21 Oyunundan Kazandığı Para Dudak Uçuklatıyor

İngiliz efsanesi, FIFA 21‘in yapımcısı EA Sports şireketi ile üç yıllık sözleşme imzaladı. Sözleşmeye göre efsane isim iki oyununda da yer alacak ve 3 yıl için toplamda 40 milyon Sterlin kazanacak. 40 milyon Sterlin, David Beckham’ın aktif olarak futbol oynarken kazandığı maaştan daha yüksek bir miktar.

David Beckham FIFA 21 Oyunundan Kazandığı Dudak Uçuklatıyor

Kariyerinde Manchester United ve Real Madrid gibi yıldız takımlarda oynayan eski İngiltere efsanesi, yeni oyunu tanıtmak amacı ile bu ayın başında Instagram platformunda bir gönderi paylaştı. Yıldız oyuncu Instagam platformundaki paylaşımında, 23 yıl sonra FIFA 21 kapağında tekrar olmaktan gurur duyuyorum ifadelerini kullandı.

David Beckham FIFA 21 Oyunundan Kazandığı Para Herkesi Şaşkına Çeviriyor
David Beckham FIFA 21 Oyunundan Kazandığı Para Herkesi Şaşkına Çeviriyor

Anlaşmanın ardından David FIFA 21 için hem Ultimate Team eklentisinde hem de Volta eklentisinde oynanabilen bir karakter oldu. Yıldız futbolcu 15 Aralık tarihinde FIFA 21 oyununa eklenecek, oyunun sahipleri Ultimate Team eklentisinde erişebilecekler. 

Yıldız futbolcunun FIFA 21 oyunu ile yeniden gelmesi ise Zlatan İbrahimovic tarafından pek hoş karşılanmadı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu