Oyun

Days Gone PC İçin Gelecek

Sony Playstation 4 ile adeta akıllara kazandı ve birçok başarılara imza attı. Bu başarılara imza atmasının en büyük sebepleri olarak ise Uncharted, Zero Dawn ve God of War’ın gösterilebilir. Konsol tarafında özel oyunlar genel olarak oldukça başarılı oluyor. Bunun en önemli sebebi ise geliştiricilerin sadece tek bir platforma zaman harcaması. Böylelikle oyunlar kullanıcıların karşısına geldiği zaman hikaye, oynanış, grafik tarafından hiçbir türlü sıkıntı göstermiyor.

Playstation 4 Özel Oyunu Days Gone PC İçin Çıkış Yapacak
Playstation 4 Özel Oyunu Days Gone PC İçin Çıkış Yapacak

PS4 Özel Oyunu Days Gone PC İle Buluşacak

Sony CEO’su Jim Ryan, GQ ile yapmış olduğu açıklamada oldukça sevindirici bir haber verdi. PS4 oyunlarını daha fazla kitleye sunmak için uğraştığını ve PS4 platformuna özel olan oyunların neler sunduğunu göstermek istediğini belirtti. Ryan birkaç ay içerisinde Days Gone PC sürümünün oyun dünyasına gireceği haberini de verdi. 

Geçtiğimiz senede buna benzer bir olay yaşanmıştı ve PS4 özel oyunlarından olan Horizon Zero Dawn PC için gelmişti. Bu haber PC oyuncuları için ne kadar sevindirici olsa da PS kullananlar bu sevinçli haber karşısında Sony’ye karşı tepkisini göstermişti. Tepki gösteren kitle özel oyunların PS için kalması gerektiği konusunda oldukça ısrarlıydı ve hala bu konu hakkında da oldukça ısrarlı durumdular. PS severlerin en büyük korkularından biri ise The Last of US gibi büyük yapımların PC platformu için çıkış yapması.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu