Oyun

Days Gone PC Ön Sipariş Fiyatı

Geçtiğimiz Şubat ayında duyurulmuş olan Days Gone PC ön siparişe açık olarak Epic Games ve Steam üzerinde yayınlandı. Oyun ilk piyasaya çıktığı zaman konsola özel olarak yayınlandı. Bunun ardından Sony’nin oyunu PC için çıkartacağını söylemesinden sonra PS hayranları tarafından oldukça fazla eleştiri yağmuruna tutuldu. Fakat firma geçtiğimiz günlerde oyunun PC sürümü için net çıkış tarihini duyurdu.

Days Gone PC Ön Sipariş Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu
Days Gone PC Ön Sipariş Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Days Gone PC Ön Sipariş Fiyatı 279 TL

Bend Studios tarafından geliştiriciliği yapılan oyun, oyuncuların karşısına açık dünya aksiyon macera olarak geliyor. Oyun içerisinde bulundurmuş olduğu zombi ordularıyla hayatta kalma temasını anımsatıyor. Tüm bu zombilere karşı verilen amansız savaşla birlikte hayatta kalmaya çalışan oyuncular, oyunu 2019 yılından itibaren soluksuz bir şekilde oynuyor. 

Sony, oyunun gelecek olan PC sürümü için birden fazla ilk bakış videosu yayınladı. Yayınlamış olduğu bu videolarda oyuncuların dikkatini en çok grafikler ve modelleme detayları oldu. Bunun ardından şirket ve stüdyo oyunun, 18 Mayıs 2021 tarihinde satışa çıkacağını duyurdu.

Oyun, dijital içerik satın alma platformu olan Steam ve Epic Games üzerinde 279 TL karşılığında ön siparişe açılmış durumda. Oyun çıkmadan bir tane daha video yayınlayan Sony, oyunun PC sürümü için kısa bir ilk bakış daha yayınlamış oldu. Bu videolar dışında şirket oyun hakkında başka hiçbir açıklama yapmadı.

Days Gone PC YouTube Üzerinde Yayınlanan İlk Bakış Videosu

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu