Influencerlar

Deli Mi Ne Hapis Cezası Onaylandı

Deli Mi Ne hapis sistemi ile yargılanıyordu ve 9 Şubat tarihinde cezası onaylandı. UEFA her yıl spor müsabakaları düzenliyor ve bu müsabakaların önemli maçlarını farklı ülkelerin farklı şehirlerinde oynanmasına karar veriyor. Spor müsabakalarını her yıl farklı yerlerde düzenlenmesinin amacı spor müsabakalarına olan ilginin daha da artırılmak istenmesidir.

Uefa Süper Kupa Finali Vodofone Park'ta
Uefa Süper Kupa Finali Vodofone Park’ta

Bu amaçla UEFA Süper Kupa finali İstanbul’da Vodofone Park’ta oynanmasına karar verildi. Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Liverpool ile Avrupa Ligi Şampiyonu Chelsea, Vodofone Park’ta süper kupayı almak için kıyasıya mücadele verirken bir anda sahaya tanıdık bir isim atladı. Atlayan kişi Youtube’dan tanıdığımız Deli Mi Ne kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz‘dı.

Deli Mi Ne Hapis Cezası Onandı
Deli Mi Ne Hapis Cezası Onandı

Deli Mi Ne sosyal medya da çok tepki çekmişti. Tepkilere dayanamayan Deli Mi Ne özür videosu çekmek zorunda kalmıştı. Süper kupa finalinden beri mahkemesi süre Ali Abdüsselam Yılmaz için 9 Şubat tarihinde karar verildi.

Deli Mi Ne Hapis Yatacak Mı?

Deli Mi Ne için 1 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Ayrıca 1 yıl boyunca spor müsabakalarından men cezası da alan Youtuber, hapis mi yatacak yoksa cezası, para cezasına mı çevrilecek merak ediliyor. Ancak cezasının para cezasına çevrilemeyeceği ve hapis yatacağı iddia ediliyor.

Deli Mi Ne Hapis Sitemi İle Yargılanıyordu
Deli Mi Ne Hapis Sitemi İle Yargılanıyordu

Yasak alanlara girmek suçuyla yargılanan Deli Mi Ne, 1 yıl 3 ay hapis yatması planlanıyor. Ama uzmanlar belli bir süre hapiste vakit geçirdikten sonra para cezasına çevrilip beraat edebileceğini düşünüyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu