Oyun

Destroy All Humans Switch’e Geliyor

Açık dünya aksiyon macera oyunu olarak oyuncuların kalbini kazanmış olan Destroy All Humans Switch’e geliyor. ABD’deki UFO ve uzaylı olaylarını mizah diliyle anlatan oyun ilk olarak 2005 yılında hayranların karşısına çıktı. Ardından 2020 yılında “Remake” sürümüyle tekrardan oyuncuların karşısına çıkan oyun bu sefer de Nintendo Switch’e geliyor.

Destroy All Humans Switch'e Geliyor
Destroy All Humans Switch’e Geliyor

Destroy All Humans Switch’e 29 Haziran’da Gelecek

Oyuncular ana karakterle birlikte bir takım olağanüstü güçler kullanabiliyor. 1950 yıllarında geçen oyun, o yıllarda çıkmış olan UFO olaylarına esprili bir şekilde gönderme yapıyor. Oyuncular tarafından eğlenceli bulunan oyun görevler aşamasında biraz sıkıcılık gösteriyor.

Nintendo Switch için 29 Haziran’da çıkış yapacak olan oyun standart sürüm olarak 39.99 dolar fiyat etiketiyle oyuncuların karşısına gelecek. Bu sürüme ek olarak 2 farklı sürüm daha bulunduran oyun fiyat farklılıkları içeriyor.

DNA Collector’s Edition olarak gelen bu sürüm 190 dolarlık fiyat etiketiyle karşımızda. Bu sürümün yanı sıra Crypto-137 Edition sürümüyse 479 dolar fiyat etiketiyle oyuncuların karşısına çıkmış durumda

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu