Oyun

Diablo 2 Resurrected Testleri Başlıyor

Blizzard geçtiğimiz günlerde duyurduğu Diablo 2 Resurrected testlerini başlatacak. 9 Nisan 2021 tarihinde saat 17.00’dan itibaren alfa testlerini kullanıcılara açacak. Bu hafta sonuysa PC’de oyunun single player modu için teknik bir test yapılacak. 

Yapılmış olan bu testler günümüz teknolojisinde oyun daha stabil olsun diye gerçekleşecek. Ek olarak teste katılmış olan kullanıcılarında geri bildirimleri oyunun sıkıntısız bir şekilde çalışmasını sağlayacak.

Şubat Ayında Duyurulan Diablo 2 Resurrected Testleri Başlıyor
Şubat Ayında Duyurulan Diablo 2 Resurrected Testleri Başlıyor

Diablo 2 Resurrected Testleri Hakkında

Teste belirli sayıda oyuncu kayıt olabilme hakkına sahip. 12 Nisan 2021 tarihinde saat 20.00’da sona erecek olan teste, Diablo 2 internet sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt olmuş olan kullanıcıların tamamı bu teste katılamayacak. Katılabilenlerse kura ile seçilerek bu aşamada yer almış olacak.

Oyunun ilk iki bölümünde 3 tane sınıf yer alıyor. Barbar, Amazon ve Büyücü olarak ayrılmış olan bu sınıflardan istediğinizi oynama imkanına sahipsiniz. Fakat test aşamasında yapmış olduğunuz ilerleme oyunun orijinal versiyonu çıktığında sıfırlanmış olacak.

Yapılacak olan bu single player testinin yanı sıra gelecek günlerde daha fazla “teknik alfa testleride” yakın bir süreçte gelecek. Şubat ayında duyurulmuş olan bu yeni oyun Blizzard’ın 20 yıl önce çıkarmış olduğu Diablo 2 heyecanını yeniden yaşatacak. Ayrıca oyun PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch için, 2021 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu