RPG

Diablo 2 Tekrardan Düzenleniyor

Diablo 2’nin yeniden canlanacağı kısa bir süre önce duyurulmuştu. Bazı sızıntılardan sonra Blizzard, Diablo II Resurrected’ı Blizzcon 2021 itibari ile duyurdu. 2000 yılında oyun dünyasına girmiş olan Diablo II, yeni sürümü ile bu yıl karşımıza çıkacak. PC, Switch, PS4, PS5, Xbox platformlarına gelecek olan oyun genişleme paketi Lord of Destruction’ı da içerecek.

Diablo 2 İçin Resmi Açıklama

2000 Yılında Piyasaya Giren ve Kendini Sevdiren Diablo 2 Remaster Sürümü İle Tekrardan Geliyor
2000 Yılında Piyasaya Giren ve Kendini Sevdiren Diablo 2 Remaster Sürümü İle Tekrardan Geliyor

Online olarak düzenlenmiş olan Blizzcon 2021 etkinliğinde duyuru yapan geliştirici firma, Diablo’yu oldukça seven kişileri heyecanlandırdı. Kısa bir süre önce sadece söylenti olarak dolaşan “Remaster” sürümü de artık kesinleşti.

Yapılan duyuru uzun yıllardır oyun piyasasında olan aksiyon RPG serisi için oldukça şaşırtıcı oldu. Çünkü Diablo II “remaster” sürümüne ek olarak mobil tarafında da çalışma yapan ekip bir taraftan da Diablo 4 oyunu üzerinde çalışıyor. Oyuncular geliştirici ekibin bu kadar yoğun tempoya ayak uydurmasını ümit ediyor.

Diablo’nun resmi sosyal medya hesabında yapılmış olan paylaşım Diablo 2 hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Paylaşım ile birlikte bir not yazan ekip oyuncuları tekrardan oyuna çağırdı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu