OyunRPG

Diablo 2 Yeniden Canlanıyor

Global çapta oldukça fazla oyuncu tarafından sevilmiş olan Diablo 2 yapımcı firması Blizzard tarafından tekrardan şekillendiriliyor. Diablo serisinin sonuncu oyunu olarak çıkmış olan Diablo 3 2021 yılından tam olarak 9 yıl önce çıktı. Fakat Diablo 3 bir önceki oyunu olan 2 gibi oyuncular tarafından fazla beğenilmedi ve bu yüzden çoğu oyuncunun zevki ikinci oyunda kaldı. Durumun farkında olan yapımcı şirket böylelikle ikinci oyun için çalışmalara başladı.

Blizzard Firmasının Yaptığı RPG Oyunu Olan ve Oldukça Fazla Sevilen Diablo 2 Yeniden Yapılıyor
Blizzard Firmasının Yaptığı RPG Oyunu Olan ve Oldukça Fazla Sevilen Diablo 2 Yeniden Yapılıyor

Blizzard Diablo 2 Çalışmalarına Başladı

Blizzard, hem yeni çıkarmış oldukları mobil oyunları için hem de serinin devam oyunu olan dördüncü oyun için oldukça yoğun bir tempo içinde olsalar bile oyuncularının isteklerini kırmadılar. Yapmış oldukları duyuru ile birlikte Diablo 2 sevenleri mutlu eden şirket böylelikle oyuncularına gayet güzel bir hediye vermiş oldu.

Diablo İkinci Oyunu Hakkında Bilgiler

2000 yılında çıkan oyun gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunlarından bir tanesi olarak görülür. Yönetilebileceğiniz 5 adet karakter bulunan oyunda yanınıza alacağınız şekilde ek karakterler de veriyor. Eğer normal oyunu bitirip ek paketini oynamamışsanız oyuna 2 adet daha karakterin eklendiğini söylemekte fayda var. Ek olarak Diablo ile ilgili oldukça fazla çizgi roman ve romanlar yayınlandı.  

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu