Güncel

Discord Yeni Özellik Geliyor

Discord, son derece popüler bir konuşma platformu. Uygulama mobil platformlara geldiğinde Google Play abonelikleri için destek ekledi. Fakat içerisinde kullanıcıların sevdiği ancak Discord’un eklemediği özellik çıkartmalardı. Uygulamanın üreticileri bu özelliği sonunda kullanıcılarının uyarıları dikkate alarak ekleme kararı aldı.

Discord’a eklenecek olan çıkartmalar, sohbet etme yollarını daha eğlenceli hale getiren, GIF’ler ve emojilerin yanında yer alacak. Nitro & Classic aboneleri “What’s Up Wumpus” çıkartma paketini ücretsiz bir şekilde kullanabilecek. Aktif Nitro aboneliğine sahip olanlar ise ek olarak, tüm çıkartma paketi satın alımlarında % 33 indirim ve özel olarak “Wumpus Nitro Elite” çıkartma paketi satın almış olacak.

Discord Yeni Özellik İle Gelecek Çıkartma Paketleri
Discord Yeni Özellik İle Gelecek Çıkartma Paketleri

Discord Yeni Özellik İlk Kanada’da Kullanıma Sunacak

Discord, geçen yazdan beri çıkartmalar üzerinde denemeler yapıyor. Şirket, bu deneyimi kullanıcılarına sunarken geri bildirimlerinin fazlasıyla dikkate alınmasını istediğini söylüyor. Bu kapsamda Discord çıkartma tasarımları, ilk önce Kanada’da yaşayan masaüstü ve iOS kullanıcılarına gelecek. Android kullanıcılarının ise biraz daha beklemesi gerekiyor. Ancak bu bile test edilirken şimdilik Kanada’ya özel olarak kalacak.

Discord’u ücretsiz tutmak için firmanın bir şekilde para kazanması gerekiyor. Görünüşe göre ücretli satılacak olan çıkartma paketleri şirketin ekstra gelir elde etmeyi planladığı bir yol.

Firma, ABD ve diğer ülkelerdeki çıkış tarihlerini henüz belirtmedi. Çıkartma paketleri 2 veya 3 dolara satılması bekleniyor.

Güncel teknolojik gelişmelerden haberdar olmak için Teknotomy Güncel ve Teknotomy Dosya kategorisindeki diğer haberleri hemen incelemek için tıklayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu