Güncel

DJ Mahmut Orhan Twitch Yayıncısı Oldu

Ünlü DJ Twitch açma kararı aldı. Aldığı karar sosyal medya da çok konuşuldu. Konuşulma sebebi Twitch hesabı açması değil, konuşulan olay Twitch’de yapacağı program oldu.

DJ Mahmut Orhan kimdir? DJ Mahmut Orhan yaptığı remix’ler ile ülkemizde popülaritesini artırdı. Yaptığı remix’ler dikkat çekiyor ve remix’ler insanlar videoların altına yenisinin ne zaman geleceğini merak ediyoruz diye yorumlar atıyor.

DJ Mahmut Orhan Game Of Thorones remixi en çok beğenilen remix oldu. Sadece Game Of Thrones remixi değil diğer remix’leri de çok beğeniliyor. DJ Mahmut Orhan konser videolarını da Youtube hesabına atıyor. Attığı konser videoları eğlenceli ve komik bulunuyor.

DJ Mahmut Orhan Twitch yayıncısı olmaya karar verdi ve izleyicilerin dikkatini çekmek için bir açıklama yaptı. Nasıl Yaptı Twitch programı ile ünlü kişiler ile CS-GO turnuvaları düzenleyeceğini duyurdu.

DJ Mahmut Orhan Twitch Yayıncısı Oldu
DJ Mahmut Orhan Twitch Yayıncısı Oldu

Twitch Nasıl Yapıldı Konseptinde Kimler Var?

DJ yaptığı açıklamada sadece Nasıl Yaptı konseptinin olmayacağını kişilerin seveceği bir çok konsept oluşturacağını duyurdu. Nasıl yaptı ünlü kişiler ile komik sohbetler ve turnuvada yaşanan olaylar ile herkesin mutlu olacağını inanıyor.

Nasıl Yaptı konseptinde İlyas Yalçıntaş, Sezer Uysal, Eser Yenenler, Ozan Tufan ve Orkut Işıtmak‘ın yer alacağını duyurdu. Orkun Işıtmak son zamanlar da Exxen ile yaptığı projeler ile sosyal medyada en çok konuşulan Youtuber oldu. Konseptin sonraki programında daha farklı ünlüler ile turnuva düzenleyeceğini de açıklamalarına ekledi. DJ olarak hayatına devam edeceğini lakin burada video çekmek istediğini belirten DJ Mahmut Orhan 2 Ocak 2021’de video çekmeye başlayacağını da sevenlerine duyurdu.

Yılbaşı gecesinde özel bir video atacağını lakin asıl başlangıcın 2 Ocak 2021 tarihi olacağını belirtti. DJ Mahmut Orhan’ın Twitch Hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Twitch Nasıl Yapıldı Konseptinde Kimler Var?
Twitch

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu