Güncel

Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama

Kalıcı dövmeleri sildirmek oldukça zor olabiliyor. Bu durum dövme yaptırmak isteyenler için büyük bir sorun haline gelebiliyor. İşte bu noktada yardımınıza Inkhunter adında ki uygulama yetişiyor. Inkhunter dövme yaptırmadan denemenizi sağlayan bir uygulama.

Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama
Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama

Dövme sildirme konusunda oldukça yenilikçi bir çözüm sunan Inkhunter uygulaması dövme modelleri arasında seçim yapmanızı ve seçtiğiniz dövmenin kolunuzda nasıl görüneceğine bakmanızı sağlıyor. Artırılmış gerçeklik desteği ile birlikte, uygulamada var olan dövmeleri seçmek yerine kendi oluşturduğunuz dövmeleri de deneyebiliyorsunuz. Çizdiğiniz dövmenin farklı açılardan görüntüsüne bakabiliyor hatta fotoğraflar bile çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz bu fotoğrafları sosyal medya hesabınızda paylaşabilir veya dövmenin gerçeğini yaptırmak üzere dövmecinize götürebilirsiniz.

Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama Nasıl Çalışıyor?

İlk başta uygulamaya kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemini e-posta veya Facebook üzerinden yapabilirsiniz. Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra kalabalık tasarım kütüphanesinden bir dövme seçmelisiniz. Bu işlemden sonra uygulamanın size gösterdiği şekilde 3 çizgi çekmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulama istenilen bölgeyi algılıyor ve seçtiğiniz dövme istediğiniz alanda beliriyor. Tasarımı tamamladıktan sonra dövmenin boyutunu ayarlayabilir veya duruş açısını değiştirebilirsiniz.

Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama
Dövme Yaptırmadan Denemenizi Sağlayan Uygulama

My Tattoos kısmına kendi çizimlerinizi de ekleyebilirsiniz. Kendi tasarımlarını ekleyen kullanıcılar İnstagram hesaplarına erişim erişim hakkı kazanıyor.

Bu ve buna benzer uygulama incelemeleri ve güncel haberler için Teknotomy Güncel bölümüne bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu