K-Pop

Dreamcatcher Dystopia Road to Utopia ile Geliyor

K-pop dünyasının eşsiz gruplarından biri olan Dreamcatcher Dystopia Road to Utopia isimli altıncı mini albümü ile dönüyor. 12 Ocak Salı günü ilk teaser görüntülerinin yayınlanmasıyla kızlar resmi olarak geri sayımlarına başladı. “Cyberpunk” başlığıyla gelen konsept fotoğrafları, her bir üyeye ayrı ayrı odaklandı ve üyelerin çarpıcı cazibelerini sergiledi. Delici bakışları ve olağanüstü görselleriyle kızlar, güçlü bir karizma ile hayranlarının yeni albüm beklentisini artırdı.

Dreamcatcher Instagram Post
Dreamcatcher Instagram Postu
Dreamcatcher

Dreamcatcher Dystopia Road to Utopia, Dystopia’yı Tamamlayacak

Dreamcatcher, tanıtım programını görüntülerden bir gün önce düşürerek küresel hayranlarını heyecanlandırdı. Zaman çizelgesine göre, sanatçılar 15 Ocak’ta iki solo fotoğraf ve ardından grup resimlerini yayınladı. Daha sonra parça listesini yayınlayarak albümün müzik içeriğine geçilmesi planlanıyor. Albümün başlık parçası için müzik videosu teaserları yüklenecek. Grup bu albümle birbirine bağlanan Scream ve BOCA ile Dystopia dünya görüşünü tamamlamayı planlıyor.

Dreamcatcher Dystopia Road to Utopia
Dreamcatcher Dystopia Road to Utopia’nın Gelişini Haber Verdi

Özellikle, grup, iyi bilinen “mystery codes” aracılığıyla ilk kez 8 ve 9 Ocak’ta geri dönüşünü ima etti. İlki gizemli karakterlerin bir görüntüsünü içerirken, ikincisi farklı renklere sahip iki gözü gösteriyordu. Bu da hayranların merakını uyandırmak için yeterli oldu. Ayrıca Dreamcatcher, altıncı mini albümü Dystopia: Road to Utopia’yı 26 Ocak 18:00 KST’de yayınlamayı planlıyor.

K-pop dünyası ile ilgili daha fazla gelişmeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu