K-Pop

Dünyaca Ünlü İsimler BTS’in Ne Kadar Popüler Olduğunu Açıkladı

Kısa süre önce KBS kanalında yayınlanan bir söyleşi programı olan Let’s BTS’de, grup üyeleri müzikleri, gelecekteki hedefleri ve üyeler ile ilgili soruları yanıtladı. Gösteri sırasında dünyaca ünlü soprano Jo Sumi ve futbolcu Park Jisung’dan özel bir video klip hazırladılar. Kendi alanlarının saygı duyulan isimlerinden olan Jo ve Park, genç sanatçıların grubunun gücü ve etkisi hakkındaki fikirlerini paylaştı.

dünyaca ünlü BTS
Jo Sumi, Park Jisung ve Eşi Grubun Dünya Çapındaki Ününden Bahsetti

Klasik kategorisinde Grammy Ödülü kazanan Jo Sumi şu anda Roma’da yaşıyor ve dünyaca ünlü grup hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getiriyor: “BTS sayesinde K-Pop müziğini sevmeye başladım. Onların popülerliklerinin devamlı arttığını hissediyorum. Hatta Roma’da Jimin’in adını taşıyan bir kapuçino kahvesi bile var. V’nin ‘Snow Flower’ şarkısına yaptığım coverına birçok kişinin yorum yazdığını gördükten sonra da ne kadar popüler olduklarını fark ettim.”

Park Jisung ve ARMY Eşi, BTS’in İngiltere’de Oldukça Popüler Olduğunu Söylüyor

Londra’da yaşamaya devam eden Park Jisung da, tüm dünyada sevilen erkek K-Pop grubu BTS’in ünü hakkında düşüncelerini paylaştı: “Bir futbol yorumu yapmaya gittiğim 2018 yılında stadyumda BTS’in şarkısı çalındı. Böyle bir şeyin olacağını hiç tahmin edemezdim. Dünya Kupası stadyumunda çalınan şarkılarını dinlerken, grubun ününün ne kadar büyük olduğunu hissedebiliyordum.”

Aynı zamanda Park Jisung’un bir ARMY olan eşi Kim Minji de, Londra sokaklarında yürürken popüler sanatçıların şarkılarını söyleyen birçok insana rastladığını söylüyor. Bu söyleşi programında grubun yedi üyesi ile beraber, onların küresel müzik pazarındaki başarılarının geçmişi hakkında derinlemesine sohbetler ediliyor!

Kaynak
Jo Sumi And Park Jisung Reveal Just How Popular BTS Is On A Global Level

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu