Güncel

Bir YouTuber Dünyanın En Büyük Playstation 5’ini Satın Aldı

Geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşan Palystation 5 oyun severleri oldukça mutlu etmeyi başarmıştı. Hala dünyanın birçok yerinde arzı karşılayamayarak kara borsaya düşse de Playstation 5’i kullanabilenler oldukça memnunlar. Yaşanan bu tedarik sıkıntısı akıllara Sony neden daha fazla üremiyor ya da bu kadar talep olacağı tahmin edilmiyor muydu gibi soruları getirse de yakın zamanda bu sıkıntılarında biteceği kesin gibi gözüküyor.

Bir Youtuber Dünyanın En Büyük Playstation 5'ini Satın Aldı
Bir Youtuber Dünyanın En Büyük Playstation 5’ini Satın Aldı

Tedarik sıkıntısının devam ettiği bu zamanlarda ilginç olaylar da yaşanmaya devam ediyor. Bir YouTuber yaklaşık 70 bin dolar harcayarak dünyanın en büyük playstation 5’ini satın aldı. Bu konu hakkında çektiği videoda açıklamalar da yapan YouTuber kanalında bu tür büyük şeyleri boyamak ile ilgili bir seri bulunduğunu ve o video serisine bir ekleme yapmak istediğini bu nedenle de bu Playstation’u satın aldığını ifade etti.

Dünyanın En Büyük Playstation 5’i 3 Metre ve 227 Kg

ZHC isimli YouTube kanalında yayınlanan video için üretilmiş dünyanın en büyük Playstation 5’i yaklaşık 3 metre boya ve 227 kilogramlık bir ağırlığa sahip. Buna ek olarak Playstation’un gerçekten de çalıştığı belirtelim.

Bu playstation’un sahibi YouTuber ise Playstation’u boyamak için kullandı. Yaklaşık 100 saat süren çalışmasının sonucu ise oldukça başarılı oldu. Buna ek olarak videonun toplam maliyetinin yaklaşık 80 bin dolar civarında olduğunu belirtelim.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu