Oyun

Düşük Sistemli En İyi Tarayıcı Oyunları

Her bilgisayar yüksek sistemli değildir. Ancak üzülmeyin, yine de düşük sistemli bilgisayarınızdan oyun oynayabilme fırsatınız var. Bu fırsatı tarayıcı oyunları sayesinde kazanabilirsiniz. Bu listemizde 4 farklı tarayıcı oyunundan oluşmaktadır. Bu oyunların her biri farklı eğlenceler sunmayı başarıyor.  Bizlerde de bu listemizde internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen bilgisayar oyunlarını derledik. Bildiğiniz üzere Flash player uygulaması 1 Ocak 2021 tarihinde uygulama kapattı ve bu olaydan dolayı yüz binlerce oynanamaz hale geldi ama bu oyunlar flash player uygulama zorunluluğu istemiyor.

En İyi Tarayıcı Oyunları
En İyi Tarayıcı Oyunları

En İyi Tarayıcı Oyunları

Gartic.io

Bu listedeki ilk sırasında bulunan bu oyun özellikle çizim yeteneğine iyi olduğunu düşünen insanlar için iyi bir oyun olmayı başardı. Grubunuzdaki üyelerin ne çizdiğiniz tahmin edip puan kazanılması çalışılıyor. Birde sıra size geldiğinde seçilen kelimeyi sizin çizmeniz gerekmektedir.

Buradan Ulaşabilirsiniz.

Gartic.io
Gartic.io

Soccer.instantonline.io

Tarayıcı üzerinden oynanabilen en başarılı spor oyunlarından biri olan bu futbol oyunu, grafik olarak çok başarılı olmasa bile eğlenceli bir deneyim sunmayı başardı. Özellikle futbol oyununu severler için başarılı bir oyun olduğunu söylenebilir.

Buradan Ulaşabilirsiniz.

Soccer.instantonline.io
Soccer.instantonline.io

Wilds.io

Listemizde savaş oyunlarında bulunuyor ve bunlarda biri olan bu oyun. Elinize baltanızı bulunmakta ve rakiplerinize karşı savaşıp birinci olmaya çalışıyorsunuz.

Buradan Ulaşabilirsiniz.

Wilds.io
Wilds.io

Warbrokers.io

FPS oyunu olan Warbrokers.io adlı oyun, özellikle eğlenceli mekanikleriyle dikkat çekiyor ve rakip takıma karşı saldırdığınız bu oyunda tanklar ve helikopterler de bulunuyor. Grafik bakımından biraz geride kalsa da oynanış bakımından beklentileri karşılamayı başardı.

Buradan Ulaşabilirsiniz.

Warbrokers.io
Warbrokers.io

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu