Android

EBA için En İyi Tablet Hangisidir?

Tablet kullanımı 10 yıl önce oldukça yaygındı ancak daha sonrasında tablet kullanımlarının düşmesiyle birlikte teknoloji firmalarının tablet üretimi de azaldı. Bu azalma 2020 yılına kadar sürdü. 2020 yılında tablet üretimi yeniden artış göstermeye başladı. Uzmanlar bunun sebebi olarak covid-19‘u gösteriyor. Covid kapsamında eğitimlerin online olması da tartışmasız bu yükselişteki en büyük etken.

Online eğitim, laptoplara ve tabletlere olan talebi artırdı. Bu kapsamda eba kullanmak için laptop öne çıkan bir alternatif iken bazı aileler tercihini tabletten yana kullanıyor. Dizüstü bilgisayarlara göre daha uygun fiyatlı olan tabletlere olan ilgi de haliyle artamaya devam ediyor.

Ayrıca iş sektöründe de evden çalışma sistemi için de uygun olan tabletler piyasada, ürün ve seri bakımından çeşitlendi. Peki eba için en iyi tableti ya da evden çalışanlar için en iyi tablet nasıl olmalı? Hangi marka veya hangi seri kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar?

EBA için En İyi Tablet Huawei Matepads T10S
EBA için En İyi Tablet Huawei Matepads T10S

Eba için En İyi Tablet: Huawei Matepad T10S

Tablet boyut olarak istenilen büyüklükte bu sayede canlı derslerdeki görüntüler daha kaliteli oluyor. Huawei teknoloji ürünlerinde diğer markaların ürünlerine göre ses sistemi daha kaliteli ve bu kalite tabletde de yer alıyor. Huawei Matepad T10S tabletin özellikleri:

Huawei Matepad T10S Özellikleri
Huawei Matepad T10S Özellikleri
İşletim SistemiAndroid 10, EMUI 10.1
Yonga SistemiKirin 710A (14nm)
İşlemciOcta-core (4×2.0 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortes-A53)
Grafik İşlemcisiMali-G51 MP4
Harici BellekMicroSDXC
Dahili Bellek32 GB depolama, 2 GB RAM/ 64 GB depolama, 3 GB RAM
Ekran10.1 inç, IPS LCD, 1200 x 1920 piksel, 224 PPI
Ekran-Gövde oranı% 77,4
Kamera5 MP
Kamera Video1080p@30fps
Ön Kamera2 MP
BataryaLi-Po 5100 mAh, 10W şarj
EBA için En İyi Tabletin Özellikleri

Huawei ürünlerinde Google uygulamaları bulunmuyor. Peki kullanıcılar EBA uygulamasını nasıl inderecek? Huawei kendi uygulama mağazasını geliştirdi ve Play Store uygulama mağazasından farkı kalmadı. Eba uygulaması App Galeri’de bulunuyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu