Güncel

Artık Yeni Trend Eğlenceli İnternet Siteleri

Eski sosyal hayatı kalmayan insanlar, sosyal medya platformlarından sıkılmaya başlıyor. Oyun oynamak, film izlemek, müzik dinlemek artık insanlar için çok sıradan oldu ve eski çekiciliği yitirmeye başladı. İnternette yapacak yeni aktiviteler isteyen kullanıcılar farklı arayışlara peşinde. Ancak bu kullanıcılar arama motoruna girince ne yazacağına karar veremiyor. Arama motorunun logosuyla göz göze gelip, tekrar sıkıldığı platformlara geri dönmek zorunda kalıyor. Bu yazımızda sizler için eğlenirken öğrenebileceğiniz internet sitelerini paylaşıyoruz.

1- Drive & Listen

Eğlenceli İnternet Siteleri Drive & Listen
Eğlenceli İnternet Siteleri Drive & Listen

Covid-19 nedeniyle yurt dışı ya da yurt içi tatil planlarınız iptal olduysa ve gezmeyi çok seviyorsanız bu uygulama tam size göre. Drive & Listen, arabaların üzerinde yer alan kameralar ile ilgi duyabileceğiniz şehirlerin sokaklarında sizleri gezdiriyor. Ayrıca şehirleri gezerken yerel radyo istasyonlarını dinleyebiliyorsunuz. Sadece yurt dışındaki sokakları değil İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirlerin güzel sokaklarında gezebiliyorsunuz.

2- Choranas: Enter History

Eğlenceli İnternet Siteleri Choranas: Enter History
Eğlenceli İnternet Siteleri Choranas: Enter History

Chornas: Enter History tarihe ilgi duyan herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Uygulama tarih sevenlere ilk devletlerin siyasi haritasından günümüzdeki ülkelerin siyasi haritalarına kadar değişmeleri gösteriyor. Bu değişmeler hızlı bir şekilde anlatılmıyor. Yaşanan olaylar sonrasında yaşanan gelişmeleri kullanıcılarına zevkli ve ayrıntılı bir şekilde sunuyor. Sitenin kullanıcıları vaktin nasıl geçtiğini anlamadıklarını ve o tarihte yaşan biriymiş gibi his ettirdiği şeklinde yorumlar yapıyor.

3- Every Hit

Eğlenceli İnternet Siteleri Every Hit
Eğlenceli İnternet Siteleri Every Hit

Müzik dinlemeyi seviyorsunuz ancak günümüzde çıkan şarkıları artık dinlemek istemiyorsanız. Bu internet sitesi tam size göre. Site 1945 yıllarından itibaren günümüze kadar çıkan tüm hit şarkıları paylaşıyor. Doğduğunuz gün de hangi şarkının hit olduğunu öğrenmek istiyor musunuz?

4- Synic Video

Eğlenceli İnternet Siteleri Sync Video
Eğlenceli İnternet Siteleri Sync Video

Covid-19 virüsü ile insanlar birlikte vakit geçirmenin ne kadar önemli olduğunu anlıyor. İnternet sitesi de birlikte vakit geçirmeyi özleyen insanların özlemini gideriyor. Birlikte şarkı dinliyor, video izliyorsunuz.  Tek yapmanız gereken bir oda kurmak ve ve o odaya arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekiyor.

5- Teknotomy

Eğlenceli İnternet Siteleri Teknotomy
Eğlenceli İnternet Siteleri Teknotomy

Teknoloji haberlerini takip etmek istiyorsanız ve magazinsel olaylar yerine asıl bilgiye doğrudan ulaşmak istiyorsanız bu site tam size göre. İnternet sitesinin amacı okuyucularına günlük yaşanan teknoloji haberlerini, faydalı uygulamaları, ihtiyaç duyulabilecek bilgileri kullanıcılarının kolayca ulaşmalarını sağlamak oluyor. İhtiyacınız olan bilgiyi tüm sayfada aramak yerine sizlere istediğiniz bilgiyi vakit kaybettirmeden karşınıza çıkarıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu