Güncel

Elon Musk Borsaları Sallamaya Devam Ediyor

Kripto para borsaları 2021’e girdiğimizden beri gündemden düşmeyen konular haline geldi. Tabi bu durumun bazı nedenleri de var. Örneğin dün gece Spacex ve Tesla şirketlerinin kurucusu Elon Musk Twitter profil resmini değiştirerek Bitcoin’i çağrıştıran bir profil resmi yaptı. Bu andan itibaren Bitcoin’e hücum eden insanlar Bitcoin‘in değerini 55 bin dolardan 56 bin dolar seviyelerine çıkardı. Bildiğiniz gibi Elon Musk daha önce de biosuna Bitcoin yazarak manipülasyon yapmıştı. Şimdi de profil resmini değiştiren Elon Musk borsaları sallamaya devam ediyor.

Elon Musk Borsaları Sallamaya Devam Ediyor
Elon Musk Borsaları Sallamaya Devam Ediyor

Sadece Profil Fotoğrafını Değiştirmekle Yetinmedi

Elon Musk profil fotoğrafını değiştirdikten sonra sadece bir günlüğüne ve kalbinizdeki ateşi başlatmak istedim şeklinde tweetler attı. Üstelik Elon Musk bu profil resmini daha öncede kullanmış. Fakat hemen sonra hesabı kapatılmıştı. Bunun nedeni ise Twitter’ın Musk’ın hesabının çalınmış olduğunu düşünmesiydi.

Tek Yükselen Bitcoin Değil

Bitcoin’in aşırı yükseldiği bir ortamda Ethereum’un sabit kalmasını beklemek saçma olurdu. Ethereum da 2 bin dolar seviyesini aşarak hem psikolojik hem de grafiksel olarak majör bir direnci kırmış oldu. Fakat herkesi asıl heyecanlandıran olay ise BNB tarafında gerçekleşti. Sadece 1 hafta önce 130 dolar seviyelerinde işlem gören BNB 350 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu