Güncel

Elon Musk Clubhouse Hakkında Yorum Yaptı

Clubhouse son zamanlarda dikkat çekmeyi başaran uygulamalar arasında yer aldı. Özellikle ülkemizde Clubhouse ve Yaay en çok dikkat çeken uygulamalar oldu. Yaay uygulaması ilgi çeken reklamları ve operatörlerin anlaşması ile birlikte kullanıcı sayısını artırdı.

Clubhouse uygulaması ise davetiye üzerine çalışıyor. Eğer uygulamaya kayıtlı bir arkadaşınızdan davet almıyorsanız uygulamaya kayıt olamıyorsunuz. Daha önce bu özelliği Google Support denemiş ve başarısız olmuştu. İnsanlar Clubhouse’un yakın zaman da bu özelliğini kaybedeceğini düşünüyor.

Elon Musk Clubhouse Hakkında Yorum Yaptı
Elon Musk Clubhouse Hakkında Yorum Yaptı

Elon Musk ClubHouse Hakkında Neler Söyledi?

Elon Musk bu aralar bir şirket, kripto para ya da uygulama hakkında açıklama yaptığı an o şirket, kripto para ya da uygulamanın popülaritesi artıyor. Elon Musk, dünyanın her yerinde Twitter’da TT olan açıklamalarda bulundu. Twitter Türkiye’de de Clubhouse gündem oldu. Elon Musk bir çok konuya değindi. En çok ilgi çeken konuşmaları ise;

  • Çocuklarım Marsa gitme konusunda kararsız,
  • Mars projemiz orada bir medeniyet kurmaya çalışıyoruz,
  • Dünyanın en büyük yapay zekasına sahibiz,
  • Uzaylıların varlığı daha kanıtlanmadı ama olabileceğini düşünüyorum.

Clubhouse sahibini suçlar şeklinde açıklama yaptı. Neden Game Stop’un hisselerini almadığını sordu. Uygulamanın güzel olduğunu ama yöneticisinin hata yapmaya devam ederse uygulamanın yakın zamanda kullanıcısı olmayan uygulamalar listesinde yer alacağını açıkladı.

Elon Musk ClubHouse Hakkında Neler Söyledi?
Elon Musk ClubHouse Hakkında Neler Söyledi?

Elon Musk, Sadece iOS davetiyeleri ile çalışan uygulamanın, yakın zamanda Android’de yer alan potansiyel müşterilerini uygulamayı kullanması için davet etmemesi durumunda uygulamanın tüm popülerliğini kaybedeceği şeklinde açıklamalarına devam etti. Son olarak Elon Musk eğer süreçler düzgün yönetilirse Instagram’ın koltuğunu sallayabilir şeklinde açıklamalarda bulundu.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu