Güncel

Elon Musk Dogecoin Hakkında Tweet Attı

Elon Musk Dogecoin hakkında tweet attı. SpaceX ve Tesla’nın kurucusu olan Elon Musk kripto paralar hakkında konuşmayı veya fikirlerini Twitter üzerinden paylaşmayı seviyor. Elon Musk daha önce de Twitter üzerinden kripto para hakkında açıklama yaptı ve o kripto paranın değeri arttı. Kripto para Elon Musk’ın yaptığı destekler sayesinde tekrardan eski günlerine dönecek gibi duruyor. Kripto para dünya piyasasında saygınlığını ve değerini artırmaya devam ederken ülkemiz de kripto para değerini ve saygınlığını kaybetmeye devam ediyor.

Elon Musk Dogecoin Hakkında Tweet Attı
Elon Musk Dogecoin Hakkında Tweet Attı

Bunun en büyük sebebi ise kripto para satan Türk sitelerin devletin denetim yapacağını duyurur duyurmaz faaliyetlerini durdurma kararı almasıydı. Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in, Çiftlik Bank’taki vurgundan daha fazla bir vurgun yaparak ülkeyi terk etti. VeBitcoin’de bunu yapmayı denerken ülke de hemen yakalandı. Faruk Fatih Özer’in 28 Nisan tarihinde Kosova’da yakalandığı iddia ediliyor. Bu konu hakkında henüz resmi açıklanma olmadığı için iddia olabileceği akla geliyor. Ülkemizde kripto para ile ilgilenen insanlar bu tür sıkıntılarla uğraşırken Elon Musk’ın twetinden sonra yüzlerini güldürecek gelişmelerin yaşanacağı söyleniyor.

Elon Musk Dogecoin için Tarih Verdi

Elon Musk kripto para sektörüne hızlı ayak uyduran milayarderler arasında ilk sıra da yer alıyor. Musk ilk önce bu konu hakkında tweetler attı daha sonra da şirketi Tesla’da kripto para ile alışveriş yapılabileceğini açıkladı.

Elon Musk Dogecoin için Tarih Verdi
Elon Musk Dogecoin için Tarih Verdi

Alınan bilgilere göre Tesla kripto paradan net olarak 1 milyar Dolar para kazandı bu da yaklaşık 8 milyon Türk Lirasından fazla bir para. Elon Musk kripto paraya yaptığı yatırımları artırıyor ve 28 Nisan tarihinde attığı twette Dogecoin için 8 Mayıs tarihini bekleyin dedi.

Elon Musk’ın Attığı Tweet

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu