Güncel

Elon Musk Saturday Night Live Programına Ev Sahipliği Yapacak

Cumartesi günü yapılan açıklamaya göre, Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu olan dünyanın en zengin iş adamı Elon Musk, 8 Mayıs tarihinde NBC kanalında yayınlanan Saturday Night Live (SNL) komedi skeç gösterisine ev sahipliği yapacak. Miley Cyrus, SNL’de altıncı kez müzikal konuk olarak yer alacak.

elon musk iron man 2
Musk, Daha Önce Iron Man 2’deki Gibi Ufak Rollerde Yer Almıştı

Elon Musk, Saturday Night Live İçin Alışılmadık Bir Seçim

Miley Cyrus gösteriye altıncı kez müzikal konuk olarak katılırken bu Elon Musk’ın sunuculuğunun ilki olacak. Musk, gerçekten de Saturday Night Live şovu için alışılmadık bir seçim ancak daha önce geçmişte bazı aktör olmayanlar da gösteride ev sahipliği yaptı. Örneğin gösteriye ev sahipliği yapanlardan bazıları Rudy Giuliani ve Al Gore gibi politikacıların yanı sıra Nancy Kerrigan ve Lance Armstrong gibi sporculardı.

Bunların yanında Elon Musk’ın spot ışığına ya da komik şakalar yapmaya yabancı olmadığını biliyoruz. Ünlü iş adamı Rick and Morty’de  Elon Tusk’ı oynamak gibi Iron Man 2’de ve The Simpsons’da ufak rollerde yer aldı. Ayrıca viral olan komik anları ve tweetleriyle de birçok kez gündeme geldi.

Alt yapı ve tünel kazma projesine The Boring Company (Sıkıcı Şirket) adını vermesi de onun diğer iş adamlarının aksine eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu kanıtlıyor. Musk, Cumartesi günü paylaştığı bir tweetle şovda yer alacağını doğruladı. Daha sonra gülümseyen şeytan suratlı emoji ile “Saturday Night Live’ın gerçekte ne kadar canlı olduğunu bulalım.” yazdı.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu