Influencerlar

Elraen CyberPunk 2077 İzlenmelerinde İkinci

Twitch Türkiye mecrasının ünlü isimlerinden biri olan Elraen CyberPunk 2077 izlenmelerinde Global olarak ikinci sıraya oturmuş durumda. 1. sırada ise ünlü PUBG yayıncısı Shroud var.

Duyurularla birlikte ertelenen ve bütün dünyanın kendisinden fazlasıyla bahsettiği CyberPunk 2077 için çıkış günü geldi çattı. Çıkışından 1 gün önce ise erken erişime sahip yayıncılar oyunu canlı yayın yaptıkları Twitch kanalları üzerinden izleyicileriyle birlikte paylaştılar.

Elraen Cyberpunk 2077 ve Diğer Yayıncılar
Elraen Cyberpunk 2077 ve Diğer Yayıncılar

Canlı yayınların başlaması ile Twitch mecrasında tanınmış olan çoğu yayıncının izleyici sayısı inanılmayacak rakamlara çıktı. Dünya Twitch kanalları arasında bireysel olarak en çok izlenen yayıncı anlık 111.2K izleyicisi ile birlikte Shroud oldu.

Elraen CyberPunk 2077 İzlenmelerinde 83.5K İzleyici Gördü

Dünya sıralamasında Shroud’u hemen arkasındaki isim ise 83.5K izleyiciye ulaşan Türk yayıncı Elraen oldu. Elraen elde etmiş olduğu bu rakamla xQc, CohhCarnage gibi yayıncıları maksimum izleyici kitlesi konusunda geride bırakmayı başardı. Elraen ile birlikte diğer ünlü yayıncılar da Cyberpunk 2077 izlenmeleri konusunda çok yüksek sayılara ulaşmayı başardı.

Oyunun çıkış saatlerinde ülkemizde toplam Cyberpunk 2077 izleyici sayısı 250.000 gibi rakamlara ulaştı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu