Güncel

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber

En çok abonesi olan 5 Türk Youtuber listesinde şaşırtan isimler yer alıyor. YouTuber olmak son dönemde en popüler işlerden biri olmayı başardı. Özellikle ne kadar kazandıkları çok merak ediliyor. Türk Youtuber’lar ne kadar kazanıyor sorusu Youtuber’lara sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor. Pandemi süreciyle birlikte insanların evde kaldıkları dönemde video paylaşım sitelerine olan ilgisi ve bağlılığı fazlasıyla arttı ve bu da YouTube platformu gibi sitelerin ziyaretçi sayısını gözler görülür bir şekilde artırdı. Türk Youtuber abone sıralaması listesinde değişmeyen isimler bulunuyor.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber

En çok Abonesi olan 5 Youtuber Kimler?

5- Deli Mi Ne

Türk Youtuber sıralaması listemizin son sırasında Deli Mi Ne yer alıyor. Deli Mi Ne listedeki diğer isimlere göre daha sonra Youtube başladı. Kısa süre de ünlenen Youtuber, cesaret isteyen videoları ile isminin hakkını veriyor. Takipçileri çektiği videolar hayranlıkla izliyor. Abdüsellam Yılmaz Vodofone Park’ta oynan UEFA Süper Kupa Final’in de sahaya atlamış ve ülkemizde herkes tarafından eleştirilmişti. Abone sayısı 7.09 milyon.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Beşinci İsim Deli Mi Ne
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Beşinci İsim Deli Mi Ne

4- Kafalar:

Kafalar ekibi daha sonradan Youtube dahil oldu. Vine’dan popüler olan üçlü, Vine’ın kapanması ile Youtube hesabı açtı. Çektiği kışkırtma videoları ile hem izleyici sayısını hem de abone sayısını artırmayı başardı. Youtube’da başarı gösterdikten sonra sinema filmi çıkaran Kafalar, iler ki zamanlarda listenin üstlerine doğru ilerleyeceği düşünülüyor. Abone sayısı 7.15 milyon.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Dördüncü İsim Kafalar
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Dördüncü İsim Kafalar

3- Orkun Işıtmak:

Orkun Işıtmak, Enes Batur gibi yıllardır bu işi yapıyor. Çektiği videolar hayranlık uyandırıyor. İçerik konusunda başarılı içerik üreten Orkun Işıtmak 8.19 milyon abone sayısı ile listede üçüncü sırada yer alıyor. Youtube kullanıcıları Orkun’un abone sayısının daha fazla artmayacağını düşünüyor. Orkun Işıtmak çektiği videolar ile hala abone sayısını artırmayı başarıyor. Son zamanlarda Exxen ile anlaştığı iddiaları ortaya atılıyor.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Üçüncü İsim Orkun Işıtmak
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Üçüncü İsim Orkun Işıtmak

2- Oyuncakoynuyorum:

Oyuncakoynuyorum kanalı liste de ikinci sırada yer alıyor. Fakat çoğu kişi abone sayısının gereğinden fazla olduğunu düşüyor. 10 yaş altı küçük çocukların en sevdiği kanallar arasında yer oluyor ve kanal izlenme sayısı ile diğer çocuk kanallarına göre daha fazla izleniyor. Abone sayısı 8.36 milyon.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber İkinci Kanal Oyuncakoynuyorum
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber İkinci Kanal Oyuncakoynuyorum

1- Enes Batur:

Türkiye’de en çok sevilen ve aynı zaman en çok eleştirilen Youtuber Enes Batur. En çok abonesi olan Enes Batur yıllardır Türk Youtuber’lar arasında ilk sırayı kaybetmeden Youtube hayatına devam ediyor. Youtube sayesinde ünlenen Enes Batur iki tane sinema filmi çıkardı. Çıkardığı filmler çoğu kişi tarafından beğenildi. Son olarak Exxen ile anlaşan Enes Batur, eskisi gibi Youtube’da aktif olacak mı? Abone sayısı 14.2 milyon.

En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Birinci İsim Enes Batur
En Çok Abonesi Olan 5 Türk Youtuber Birinci İsim Enes Batur

Listemizin sonuna geldik ve size göre bu listeye kimler girmeli, kimler bu listeye girmeyi hak ediyor? Size göre bu listede kimler çıkmalı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu