Exxen

En Çok İzlenen Exxen Programı Konuşanlar Oldu

Geçtiğimiz yıl başlayan pandemi sürecinde en çok ün kazanan YouTuber’lardan biri hiç şüphesiz Hasan Can Kaya oldu. Kaya sunduğu konuşanlar adlı programla kısa sürede 1 milyon izlenmeye ulaştı. Türkiye çapında ün kazandı. Fakat 2020’nin sonlarında beklenilmeyen bir karar alan Hasan Can Kaya programını Exxen’e taşımaya karar verdi.

Tabi bu durum YouTube izleyicileri tarafından hoş karşılanmadı çünkü bedavaya izleyebildikleri içerikleri ücretli bir şekilde izlemek istemedi. Fakat şu an bakıldığı zaman en çok izlenen Exxen programının Konuşanlar olduğu net bir şekilde görünüyor.

En Çok İzlenen Exxen Programı Konuşanlar Oldu
En Çok İzlenen Exxen Programı Konuşanlar Oldu

Konuşanlar Çok Başarılı

Gelen bilgilere göre Konuşanlar, Exxen platformunun en çok izlenen içeriği konumunda bulunuyor. Hatta Konuşanların Exxen’i ciddi bir zarardan kurtardığı söyleniyor. Bu iddianın nedeni ise son 20 gündür Hasan Can Kaya’nın kanalında yayınlanmaya başlayan Shot adlı program sayesinde Exxen‘e 50 binden fazla abone gelmesi. Shot Konuşanların özeti niteliğinde oluşturulmuş bir program.

Yaşanan gelişmelere bakacak olursan Hasan Can Kaya’nın ülkemiz adına çok önemli bir komedyen haline geldiğini ve uzun zamanda böyle devam edeceğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak Hasan Can Kaya’nın geçen sene birçok Üniversiteden yılın en iyi komedyeni ödülünü aldığını da belirtelim.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu