Güncel

En Çok Takipçisi olan Türk Twitch Yayıncıları

Son günlerde en popüler sosyal medya platformlarından ve gün geçtikçe popülaritesi artıran Twitch platformu, oyuncuların ve sohbetinden keyif alınan ve hoşuna giden kişilerin barındığı bir platformdur. Bununla birlikte, her platformda olduğu gibi yayıncılar izleyicileri ile birlikte ‘’chat’’ aracılığıyla iletişim kurabilir. Tabi bunu herkes biliyor ama bizlerde bugün Twitch Türkiye’de en çok takipçisi bulunan yayıncıları sıraladık.

En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları
En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları

En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Kimlerdir?

  • 3. Jahrein – Ahmet Sonuç

Muhtemelen de Twitch Türkiye’nin en çok eleştiri alan ama bir o kadar da sevilen bir yayıncı olan “Jahrein”, listemizde kendine üçüncü sırada yer aldı. Strateji oyunlarına ağırlıklı olarak oynayan  bir yayıncı ve bir çok rekor kırarak ülkemizi gururlandırmıştır.

Jahrein, platform üzerinde 1.43 milyon takipçiye sahip.

En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları  Ahmet Sonuç
En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Ahmet Sonuç
  • 2. UNLOSTV – Cantuğ Özsoy

Cantuğ  Özsoy yani namı değer Unlostv, ülkemizin en başarılı Half-Life oyuncularından biri. Bunun yanında da CS:GOHeartstone ve Dota 2 oyunlarında ve birçok popüler e-Spor oyunu da profesyonel olarak oynamakta ve şampiyonlukları olan bir yayıncı. Oldukça yardım sever olan bu yayıncı eline ne geçse oyunculara dağıtan, kendince bilgilerini paylaşan şanslı bir yayıncıdır.

UNLOST, Twitch’de 1.59 milyon takipçiye sahip.

En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Çantuğ Özsoy
En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Çantuğ Özsoy
  • 1. WTCN – Ferit Karakaya

En çok takipçisi olan Türk Twitch yayıncıları adlı listenin ilk sırasında yer alan Ferit eskiden profesyonel olarak oynadığı League of Legends oyunundan ünlü olup yayın işine başladı. Yayın esnasında muhabbeti, oynadığı oyunlardaki başarısı en çok takipçisi olan Türk yayıncı unvanını kazanmasında rol oynadı .

En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Ferit Karakaya
En Çok Takipçisi Olan Türk Twitch Yayıncıları Ferit Karakaya

Twitch platformu üzerinde tamı tamına 1.88 milyon takipçisi vardır.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu