Güncel

En İyi 3 Diyet Uygulaması

Zayıflamak için kullanabilecek en iyi 3 diyet uygulaması ile hem fazla kilolardan kurtulmak hem de sağlıklı beslenmek için temiz bir başlangıç yapmak istiyorsanız tam size göre. Covid – 19 virüsü başladığı günden itibaren sağlıklı beslenmek daha bir önemli hale geldi. Virüs sebebi ile insanlar spor salonlarına ya da diyetisyenlere gitmek istemiyor. Bu yüzden doğru kullanıldığında insanlığa çok büyük yararı olan teknoloji, insanların yardımına koşuyor. Bu yardım mobil uygulamalar olarak karşımıza çıkıyor. Apple Store ve Play Store’da bulunan diyet uygulamaları çok fazla ve bu uygulamaların içinde ücretli ve ücretsiz olanlar bulunuyor.

Zayıflamak İçin Kullanılabilecek En İyi 3 Diyet Uygulaması

Bu uygulamaları indirilme sayısı ve aldığı puanlara göre sıraladık. Ayrıca uygulamalar hem Apple Store hem de Play Store’da bulunuyor ve uygulamaları altında indirme linkleri bulunuyor.  Bu uygulamalar ile risk altında olmadan sağlık bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

HabitMinder:

En İyi 3 Diyet Uygulaması HabitMinder
En İyi 3 Diyet Uygulaması HabitMinder
  • Puanı:4,6
  • Boyutu :94,1 MB

HabitMinder tek bir hizmet sunmuyor. Birden fazla hizmeti tek uygulamada bulabiliyorsunuz. Yürüyüşten su içmeye, egzersizden sağlıklı yemeklere kadar hizmeti bulunuyor. Zayıflamak için kullanılacak en iyi uygulamalar arasında yer alıyor. HabitMinder iOS ve Play Store gibi platformlarda ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

FatSecret:

En İyi 3 Diyet Uygulaması FatSecret
En İyi 3 Diyet Uygulaması FatSecret
  • Puanı:4,7
  • Boyutu : 84,9 MB

FatSecret kullanıcılarının  yediği yemeklerin kalorisini hesaplıyor. Sadece kalori hesaplayıcı olarak çalışmayan uygulama sağlık yemekler hakkında bilgiler de veriyor. FatSecret iOS ve Play Store gibi platformlarda ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Lifesum: Diet & Macro Tracker

En İyi 3 Diyet Uygulaması Lifesum Diet Macro Tracker
En İyi 3 Diyet Uygulaması Lifesum Diet Macro Tracker
  • Puanı:4.6
  • Boyutu : 210,4 MB

Lifesum kullanıcılarına kişiselleştirilmiş diyet ve programlar sunuyor bunlara ek olarak egzersiz takibi yapabiliyor ve sağlıklı yemek tariflerde yer alıyor. Uygulama ücretsiz olsa da uygulama içi Premium üyelik söz konusu bu da ayda 26.99 TL. Lifesum Apple Store ve Play Store gibi platformlardan indirebilirsiniz.

Sizlere yardımcı olacak uygulamalar hakkında haberleri ve güncel teknoloji haberleri için Teknotomy adresini takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu