Teknotomy Dosya

En İyi Bluetooth Kulaklık Listesi 2021

En iyi Bluetooth kulaklık tavsiye listesi hakkında bilgi sahibi olmak veya hangi bluetooth kulaklık modeli verdiğiniz paraya değiyor öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda sizlere ucuz ve kaliteli bluetooth kulaklık önerilerini sıralıyoruz. Listede yer alan kulaklıkların fiyatları farklı mağazalarda ya da gün geçtikçe farklılık gösterebiliyor. Eğer kulaklıkları almak istiyorsanız iyi bir fiyat analizi yapmanız gerekiyor. Hangi güvenilir mağaza da daha ucuz ya da kulaklık fiyatlarında beklenen fiyat artış ya da azalışlar gibi konuları analiz etmek ve takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

En İyi Bluetooth Kulaklık Listesi 2021
En İyi Bluetooth Kulaklık Listesi 2021

En İyi Bluetooth Kulaklık Listesi

Müzik dinlemek için en iyi bluetooth kulaklık ya da telefon görüşmesi için en iyi bluetooth kulaklık diye kulaklıklara bakmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü listede yer alan kulakiçi ya da kulak üstü kulaklıklar bu iki isteğinizi rahatlıkla karşılayabiliyor. Sizin burada nasıl kulaklık aradığınız daha önemli. Kulak üstü kulaklıklar sadece biraz daha iyi müzik dinlerken kulakiçi kulaklıklarla da biraz daha iyi telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Sizin burada bunu tercih etmeniz gerekiyor. Kulakiçi kulaklık mı almak istiyorsunuz yoksa kulak üstü kulaklık mı almak istiyorsunuz?

Kulak içi kulaklık mı yoksa kulak üstü kulaklık olduğuna karar verdikten sonra alacağınız ürünün kalitesine ve özeliklerine bakmanız gerekiyor. Bu yüzden sizlere kulaklık almaya karar vermeden önce kulaklıklar hakkında dikkat etmeniz gereken noktaları açıklıyoruz.

Bluetooth Kulaklık Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar:

Bluetooth kulaklık önerileri arasından değerlendirme yaparken diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi yine ürünün özelliklerine bakmanız gerekiyor. Bu özeliklere bakmadan tasarımı hoşunuza gitti diye alırsanız sadece süs olarak kulaklığı takmış oluyorsunuz. Tasarımı da kulaklık alırken önemli nokta fakat diğer özelliklerinin de iyi olması gerekiyor. Gelin hep beraber en iyi bluetooth kulaklık nasıl özelliklere sahip oluyor inceleyelim.

Ses Kalitesi:

Bildiğiniz üzere bluetooth kulaklık endüstrisi her yıl yavaş yavaş gelişiyor. En iyi bluetooth kulaklık markaları yeni teknolojileri kullanmaya çalışırken bazı markalar da ürünün fiyatını aşağıya çekmek için eski sürüm teknolojileri kullanıyor. Ses kalitesinde kullanılan teknolojinin eski olup olmadığını ses kalitesindeki orana bakmanız gerekiyor. Kulaklıkların ses kalitesinin 5.1 oranına yakın olanı tercih etmenizi öneriyoruz. Bu orana sahip kulaklıklar yeni nesil teknolojiler oluyor.

Bluetooth Kulaklık Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar
Bluetooth Kulaklık Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Gürültü Engelleme Özelliği

En iyi bluetooth kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken başka bir nokta da gürültü engelleme özelliği. Önemsiz gibi gözüken özellik ister müzik dinlerken ister telefon görüşmesi yaparken çok etkileyici rol oynuyor. İster kulakiçi bluetooth kulaklık almak isteyin isterseniz de kulak üstü kulaklık alın bu özelliğe dikkat etmeniz gerekiyor.

Pil Ömrü

En iyi bluetooth kulaklık markaları bu özelliğe çok dikkat ediyor. Çünkü yapılan bir araştırmaya göre pil ömrü, kulaklık almak isteyenlerin tercihini diğer özelliklere göre daha çok etkiliyor. Bu yüzden elinizdeki bütçeye göre diğer özelliklere de dikkat ederek pil ömrü en yüksek kulaklığı almanızı öneriyoruz.

Tasarım

Bu özellik daha çok kulakiçi bluetooth kulaklık almak isteyenleri ilgilendiriyor. Alacağınız kulaklığın kulağınızın konforunu kötü yönde etkilememesi gerekiyor. Eğer uzun süreler bu kulaklıkları kullanacaksanız bu özelliği de dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor.

En İyi 10 Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kulakiçi bluetooth kulaklık almaya karar verdiyseniz listede yer alan kulaklıklar tam size göre. Listede hem popüler markaların ürünleri yer alıyor hem de kaliteli kulaklık üreten fakat ismi duyulmayan markalarında ürünler yer alıyor. Listede yer alan ürünler kalitesine göre sıralamada yer alıyor. Listede 10. sırada yer alan kulaklık 1. sıradaki kulaklığa göre kalitesi daha az.

10- TWS i99

Bluetooth kulaklık fiyatları yüksek buluyorsanız sizlere diğer ürünler kadar olmasa da kaliteli bir ürün olan TWS i99’u öneriyoruz. Fiyatı 100 TL olan ürün aslında replica bir ürün. Replica bir ürün olmasına rağmen yüksek verimlilik sağlayan ürün kulaklık kutusunun üzerinde dijital ekran ile size ürünün şarj durumunu gösteriyor. Gürültülü bir ortamda iyi çalışan ürünü 2 saat rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

TWS i99
Bluetooth Kulaklık Fiyatları TWS i99

9- Xiaomi Mi True Earphones 2

Xiaomi bluetooth kulaklık almak istiyorsanız Xiaomi Mi True Earphones 2 ürününe bakmanızı tavsiye ediyoruz. Hafif olması ve şık tasarıma sahip olan kulaklığı 5 saat kutusuyla birlikte 20 saate yakın kullanabiliyorsunuz. Kulağınıza taktığınız zaman anında müzik açılıyor ve kulağınızdan çıkardığınız zaman müzik anında duruyor. Pil ömrü yüksek olan ürünü çok gürültülü bir ortamda bile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklığı kullanmaya başladığınız da telefonunuzda arabirim açılıyor ve kulaklığı telefonunuzdan da kontrol edebiliyorsunuz. Arabirim açıldığı zaman kulaklığın batarya seviyesinin kaç olduğunu da kontrol etme şansınız bulunuyor. Bu kadar güzel özelliklere sahip olan ürünü 190 TL ile 230 TL arasında ucuz bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Xiaomi Mi True Earphones 2
Xiaomi Bluetooth Kulaklık Xiaomi Mi True Earphones 2

8- Ttec AirBeats Duo

Kulakiçi bluetooth kulaklık alırken tasarımı sizin için çok önemliyse sizlere Ttec AirBeats Duo’yu almanızı tavsiye ediyoruz. Kulak içine o kadar kolay uyum sağlıyor ki kulaklık taktığınız unutuyorsunuz. Hafifte olan kulaklık tek kullanımda 7 saat kutusuyla birlikte 30 saat çalışabiliyor. Bu kadar saat kulağınıza taktığınız zaman terden ya da sudan bozulur diye endişelenmenize gerek kalmıyor. Çünkü kulaklık hem suya hem de tere karşı dayanıklı. Ürünün listede yer almasını sağlayan özellik ise video izlediğiniz zaman görüntü ve ses de kaymalar yaşatmaması oluyor. Ürünü olmak istiyorsanız 360 TL ile 450 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Ttec AirBeats Duo
Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Ttec AirBeats Duo

7- QCY T3 TWS

Bluetooth kulaklık almak istiyorsunuz fakat fazla bütçeniz yok mu? O zaman fiyat performans canavarı olan QCY T3 TWS‘yi almanızı tavsiye ediyoruz. Ürünü üreten Çin merkezli firma daha ucuza daha iyi performans üreten teknolojik ürünler üretmeyi hedefliyor. Bu konudaki ilk ürünleri olan kulaklık tek başına 7 saat kutusuyla birlikte 25 saat çalışabiliyor. Ürün ayrıca 10 metreye kadar bütün cihazları algılayıp çalışabiliyor. Kulaklığı telefonunuza bağladığınız zaman sağ üst panelde şarjının kaç olduğunu gösteriyor. Ürün suya ve tere karşı dayanaklı değil. Ürünü 250 TL karşılığında alabiliyorsunuz.

Bluetooth Kulaklık QCY T3 TWS
Bluetooth Kulaklık QCY T3 TWS

6- Huawei Freebuds 3

Huawei bluetooth kulaklık üretme konusunda öncül markalardan biri. Huawei ürettiği kulaklıklar hem kaliteli ürünler sunuyor hem de bunları ucuz bir fiyata satıyor. Huawei Freebuds 3 ürünü de hem ucuz hem kaliteli kulaklıklardan biri. Ürün tek başına 8 saat kutusuyla birlikte 30 saat çalışıyor. Ürün gürültü engelleme konusunda diğer kulaklıklara göre daha iyi çalışıyor. Pil ömrü yüksek olan kulaklıkları kulağınızın içine göre alabiliyorsunuz. İsterseniz küçük boy isterseniz de büyük boy olarak alabiliyorsunuz. Huawei Freebuds 3 hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız tanıtım yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Ürünü almak için 500 TL ödemeniz gerekiyor.

En İyi Bluetooth Kulaklık Huawei Freebuds Pro
En İyi Bluetooth Kulaklık Huawei Freebuds Pro

5- Xiaomi Haylou GT1 

Xiaomi bluetooth kulaklık almak ve fazla para ödemek istemiyorsanız Xiaomi Haylou GT1 kulaklığınıza bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ürün listedeki ikin fiyat performans canavarı. Bu kadar özelliğe sahip olan ürünün bu kadar ucuz olmasına şaşırıyorsunuz. Özelliklerine baktığınız zaman direk gözünüze dokunmatik ekrana sahip olduğunu görüyorsunuz. Sensöre bir kız tıkladığınız zaman isterseniz telefon görüşmesini yanıtlıyorsunuz isterseniz dinlemek istediğini açıyorsunuz. Sağ tarafa taktınız kulaklığa tıkladığınız zaman telefonunuzun işletim sistemin kullandığı asistana anında yönlendiriyor. Kulaklık ayrıca hızlı bir şekilde şarj oluyor. Bu şarjı ortalama 5 saat kullanabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 160 TL.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Xiaomi Haylou GT1
Xiaomi Bluetooth Kulaklık Xiaomi Haylou GT1

4- Samsun Galaxy Buds

Samsung bluetooth kulaklık üretme konusunda son yıllarda biraz geride kalıyor olsa da Galaxy Buds ürünü neden popüler marka olduğunu tekrardan kanıtlıyor. Galaxy Buds’da iki tane hoparlör yer alıyor. Bu sayede müzik dinlerken ya da telefon görüşmenizde sesi iyi algılıyorsunuz. Gürültü engelleme sistemi bulunmayan kulaklık 3 adet mikrofon ile karşı tarafa sesinizin gitmesinde büyük olanak sağlıyor. Kulaklığın üstüne bir kez tıklarsanız sizi direk Spotify’a yönlendiriyor. Hızlı şarj olan kulaklık tek başına 11 saat kutusuyla birlikte iki katı 22 saat çalışıyor. Apple Airpıds ile kıyasladığınız zaman neredeyse aynı özelliklere sahip olan kulaklık Apple göre ucuz olmasıyla daha çok tercih ediliyor. Ürünü 755 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Samsung Bluetooth Kulaklık Samsung Galaxy Buds
Samsung Bluetooth Kulaklık Samsung Galaxy Buds

3- Jabra Elite 65T

Jabra en iyi bluetooth kulaklık markası olarak gösterilmese ürettiği Jabra Elite 65T ürünü ile piyasa en çok tercih edilen markalardan biri oluyor. Ürün hızlı şarj oluyor ve 2 dakika da aldığı şarj ile neredeyse 45 dakika kesintisiz hizmet veriyor. Ürünün ayrıca 4 mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofonlar sayesinde karşı tarafa rahatlıkla sesinizi duyurabiliyorsunuz. Ürün şık tasarımı ile diğer kulaklıklar arasından sıyrılmayı başarıyor. Tasarımını incelerken karşınıza led ışıkların olduğunu görüyorsunuz. Bu led ışıklar kulaklıkların şarj durumunu gösteriyor. Ürünü almak istiyorsanız 510 TL ödemeniz gerekiyor.

Jabra Elite 65T
En İyi Bluetooth Kulaklık Markası Jabra Elite 65T

2- JBL Tune 220TWS

Kulakiçi bluetooth kulaklık listemizde gördüğünüz zaman çok şaşırmayacağını bir marka ile devam ediyoruz. JBL Tune 220TWS kulaklıklar özellikleri ile bu sektördeki uzman kişilerin listesinde her zaman ilk 3 arasında yer alıyor. İlk 3 arasında yer alan tüm kulaklıklar gibi hızlı şarj olan ürün hoş tasarımı ile bluetooth kulaklık almak isteyenlerin her zaman dikkatini çekmeyi başarıyor. Kutusuyla birlikte 19 saat kesintisiz çalışan kulaklık telefon görüşmelerinde de dıştan gelen sesleri engelliyor. Bu hoş tasarıma sahip kulaklığı almak istiyorsanız 600 TL ödemeniz gerekiyor.

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık JBL Tune 220TWS
Kulakiçi Bluetooth Kulaklık JBL Tune 220TWS

1- Apple Airpods 2

En iyi bluetooth kulaklık dendiği zaman direk akla gelen Airpods listemizde de birinci sırada yer alıyor. Eğer kaliteli bir ürün almak ve parasına bakmam diyorsanız IOS’da Android’de ve bilgisayarda çalışabilen tasarımı hoş Airpods 2. Nesil kulaklığı almanızı tavsiye ediyoruz. Ürünün özelliklerini saymakla bitmiyor. Kulağınızdan kulaklığı çıkardığınız zaman anında şarkıyı kesiyor. Ayrıca kulaklığın üstünde yer alan sensörleri ayarlayarak ister diğer bir şarkıya geçebiliyorsunuz isterseniz istediğiniz bir uygulamaya geçebiliyorsunuz. Ürünü kutusuyla kullanmazsanız 5 saat kesintisiz çalışabiliyor. Ürün kablosuz şarj olabiliyor. Ayrıca ters şarj sistemi kullanan telefonları şarj edebiliyor. Ürünü almak istiyorsanız 1280 TL ödemeniz gerekiyor.

En İyi Bluetooth Kulaklık Apple Airpods 2
En İyi Bluetooth Kulaklık Apple Airpods 2

En İyi 10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kablosuz kulak üstü kulaklık almaya karar verdiyseniz aşağıda yer alan ürünler tam size göre. Listede yer alan kulaklıkları isterseniz kablolu da kullanabiliyorsunuz. Ürünlerin pil ömrü yüksek olduğundan dolayı kablolu bir kulaklık olduğunu unutabiliyorsunuz.

10- HP Pavilion 600

Kulak üstü kulaklık listemizin ilk ürünü HP Pavilion 600 ürünü oluyor. Kulaklığın kablolu bir şekilde de kullanabiliyorsunuz. Ürün piyasa da en çok tercih edilen 5. ürün olsa da kalite bakımından listemizde 10. sırada yer alıyor. Ürünü almak istiyorsanız 200 TL ücreti bulunuyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonUzaktan KumandaKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuzVARVAR10 M12 SaatUSB
HP Pavilion 600 Özellikleri
Kulak Üstü Kulaklık HP Pavilion 600
Kulak Üstü Kulaklık HP Pavilion 600

9- Motorola Pulse Escape

Kulak üstü kulaklık kablosuz arıyosanız sizlere Motorola Pulse Escape ürününe bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ürün özellikleri bakımından kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Ürünün satın almak istiyorsanız 260 TL ödemeniz gerekiyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuzVAR40 mm20 M10 SaatUSB
Motorola Pulse Escape Özellikleri
 Kulak Üstü Kulaklık Kablosuz Motorola Pulse Escape
Kulak Üstü Kulaklık Kablosuz Motorola Pulse Escape

8- Philips SHB3075

En iyi bluetooth kulaklık almak istiyor ve kulak üstü olmasını istiyorsanız Philps SHB3075 bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ürün hoş tasarımı ve renk çeşitliliği ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Ürünün ücreti ise 260 TL.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj TipiHassasiyetEmpedansMaksimum Güç
StereoKablosuzVAR32 mm20 M11 SaatUSB103 dB32 Ohm40 mW
Philips SHB3075 Özellikleri
En İyi Bluetooth Kulaklık Philips SHB3075
En İyi Bluetooth Kulaklık Philips SHB3075

7- Sony WH-CH510

Sony kulak üstü kulaklık üretme konusunda lider markalar arasında yer alıyor. Kulak üstü kulaklık almak isteyenlerin ilk tercihi olan Sony, kulaklıklarını ucuz bir fiyata satıyor. Yüksek pil ömrüne sahip olan kulaklık piyasa da en çok tercih edilen ve beğenilen ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Hoş tasarımı ile kulağınızın konforunu olumsuz etkilemiyor. Ürünü 300 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuzVAR30 mm10 M35 SaatUSB
Sony WH-CH510 Özellikleri
Sony Kulak Üstü Kulaklık Sony WH-CH510
Sony Kulak Üstü Kulaklık Sony WH-CH510

6- Sennheiser HD 4.40 BT

En iyi bluetooth kulaklık markaları şeklinde arattığınız zaman Sennheiser markasını göremeyebiliyorsunuz fakat ürettiği kulaklık ile bu listeye girmeyi hak ediyor. Kulaklığı 700 TL’ye alabiliyorsunuz.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiHassasiyetMikrofonEmpedansKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuz113 dBVAR18 Ohm25 SaatUSB
Sennheiser HD 4.40 BT Özellikleri
En İyi Bluetooth Kulaklık Markaları Sennheiser HD 4.40 BT
En İyi Bluetooth Kulaklık Markaları Sennheiser HD 4.40 BT

5- JBL Tune 500BT

JBL kulak üstü kulaklık ürünleri kulakiçi ürünlerine göre daha çok tercih ediliyor. Yüksek ses kalitesi sunan kulaklık oyun sevenler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hızlı şarj olan ve kolay kolay bitmeyen bataryası tercih edilen ikinci özelliği. Ürünü almak istiyorsanız 330 TL ödemeniz gerekiyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıŞarj Alma SüresiKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuzVAR32 mm2 Saat16 SaatUSB
JBL Tune 500BT Özellikleri
JBL Kulak Üstü Kulaklık JBL Tune 500BT
JBL Kulak Üstü Kulaklık JBL Tune 500BT

4- Urbanears Plattan 2

Bluetooth kulaklık fiyatları her bütçeye uygun oluyor. Fakat aldığınız kulaklık istediğiniz tatmini sunmuyor. Yüksek fiyata fakat ismi duyulmayan markalar alınca da aynı durum ile karşılaşıyorsunuz. Fakat Urbanears markası ismi duyulmasa da ürettiği kulaklık ile herkesi tatmin eden özellikler sunuyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiHassasiyetŞarj Tipi
StereoKablosuzVAR40 mm10 M106 dBUSB
Urbanears Plattan 2 Özellikleri
Bluetooth Kulaklık Fiyatları Urbanears Plattan 2
Bluetooth Kulaklık Fiyatları Urbanears Plattan 2

3- Jabra Move Style

En iyi bluetooth kulaklık listesinde hem kulakiçi hem de kulak üstü kulaklık listesinde de yer alan tek marka olan Jabra kullanıcılarını nasıl tatmin edeceğini çok iyi buluyor. Kullanıcılarının kulak konforunu bozmak istemeyen marka iki ürünün de şık ve konforu yüksek ürünler sunuyor. JABRA Move Style Edition kulaklığı almak istiyorsanız 500 TL ücretini ödemeniz gerekiyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj TipiHassasiyetEmpedansMaksimum Güç
StereoKablosuzVAR40 mm10 M35 SaatUSB94 dB29 Ohm80 mW
JABRA Move Style Özellikleri
En İyi Bluetooth Kulaklık JABRA Move Style
En İyi Bluetooth Kulaklık JABRA Move Style

2- Beats Solo 3

Bluetooth kulaklık fiyatları yüksek olması sizi etkilemiyorsa Beats Solo 3 ürününe göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kulaklık sunduğu özelliklere bakıldığı zaman talep ettiği ücret makul gibi duruyor. Yüksek ses kalitesi ile çok iyi ses analizi yapmanız gereken oyunlarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Hoş tasarımı ile insanların dikkatini çeken ürünü almak istiyorsanız 1000 TL gibi ücret ödemeniz gerekiyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj Tipi
StereoKablosuzVAR40 mm10 M40 SaatUSB
Beats Solo 3 Özellikleri
Bluetooth Kulaklık Fiyatları Beats Solo 3
Bluetooth Kulaklık Fiyatları Beats Solo 3

1- Marshall Major 3

En iyi bluetooth kulaklık diye arattığınız zaman ismini daha önce duymadığınız Marshall Major 3 kulaklığı karşınıza çıkıyor. Ürünün özelliklerine baktığınız zaman diğer ürünlerden pek farkı bulunuyor. Ürünün pahalı olmasının sebebi ürünün tasarımından dolayı. Ürünü almak istiyorsanız 1000 TL ödemeniz gerekiyor.

Ürünün özellikleri;

Ses ÇıkışıBağlantı TipiMikrofonSürücü ÇapıKullanım MesafesiKullanım SüresiŞarj TipiHassasiyetEmpedans
StereoKablosuzVAR40 mm10 M30 SaatUSB97 Db32 Ohm
Marshall Major 3 Özellikleri
Marshall Major 3
Marshall Major 3

En iyi bluetooth kulaklık listesinin sonuna geldik. Eğer oyuncu kulaklıklarına da bakmak da istiyorsanız ucuz ve kaliteli oyuncu kulaklıkları yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Dediğimiz gibi iki yazı da yazılan fiyatlar sürekli güncellenebiliyor. Bu yüzden burada yazan fiyatları başka bir site de daha ucuza ya da daha pahalı görebiliyorsunuz.

Sizce bu listeye hangi ürünler eklenmeli ya da hangi ürünler çıkarılmalı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu