Teknotomy Dosya

En İyi Laptop Soğutucu Markaları Listesi 2021

En iyi laptop soğutucu şeklinde arattığınız zaman karşınıza milyonlarca soğutucu geliyor. Hangisini alacağınızı şaşırıyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Listede yer alan laptoplar hem ucuz hem de herkes tarafından önerilen ürünler yer alıyor. Ürünlerin diğerlerinden ayıran özellikler neler, eksikleri neler ve piyasa fiyatlarını yazımızda görebiliyorsunuz. Fiyatlar değişebiliyor. Yazımızda söylediğimiz fiyatların daha da aşağısında ya da yukarısında fiyatları görmeniz mümkün.

En İyi Laptop Soğutucu Listesi

En iyi laptop soğutucu yazıma başlamadan önce listede yer alan ürünler hakkında önceden bilgi vermek istiyoruz. Listede yer alan tüm ürünler rampage laptop soğutucu modelleri. Uzmanlar rampage modelinin kullanılmasını öneriyor. Bu sebepten dolayı listede rampage ürünler yer alıyor.

En İyi Laptop Soğutucu Listesi 2021
En İyi Laptop Soğutucu Listesi 2021

Eğer vakumlu laptop soğutucu almak istiyorsanız listenin sonunda en çok satılan modellerini sizin için sıralıyoruz. Bu modeller hem fiyatları ile hem de kaliteleri ile insanları kendilerine hayran bıraktırıyor. Eğer vakumlu model almak istiyorsanız tüm online alışveriş sitelerinde uygun ve indirimli fiyatları ile yer alıyor. Vakum model ve rampage model arasında pek fazla fark gözükmüyor. Vakumlu direk fana etki ediyor ve orada oluşan sıcaklığa anında soğutmaya çalışıyor. Rampage model ise hem fana hem de diğer parçaları soğutuyor. Rampage modelinin vakumluya göre daha fazla avantajı bulunuyor.

1- Dexim DNA001

En iyi laptop soğutucu modelleri üreten Dexim firması DNA001 ile neden en iyi markalar arasında yer aldığını tekrardan gösteriyor. Soğutucu 4 fanıyla laptopunuzun ısınma problemini ortadan kaldırıyor. Ayrıca her laptop ile uyum olan soğutucu mavi led ışık sistemiyle tasarımına ayrı bir tarz katıyor. Laptop soğutucu fan sisteminin ayarlanamıyor olması ürünün tek kötü özelliği olarak gösteriliyor.

Dexim DNA001 Fiyatı: 160 TL

Dexim DNA001
Dexim DNA001

2- Promate Frostbase

Laptop soğutucu fanı almaya karar verdiyseniz ilk olarak Promate Frostbase modellerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Soğutucu güçlü fanları ile laptopunuzun bir an bile ısınmasına izin vermiyor. Güçlü soğutucu sistemiyle laptopunuzun ısınma problemini ortadan kaldırıyorsunuz. Şık tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakan ramoage laptop soğutucu 17. inç boyutu olan tüm laptoplarda çalışıyor. Bunlarının yanı sıra soğutucu 7 farklı boyut yükseltme avantajı sunuyor. Bu kadar güçlü fan sistemi bulunan soğutucu çok sessiz çalışıyor. Ürünü tüm online alışveriş sitelerinde görebiliyorsunuz.

Promate Frostbase Fiyatı: 400 TL

Promate Frostbase
Promate Frostbase

3- Inca inc601

En iyi laptop soğutucu nasıl olmalı diye soruyorsanız Inca inc601 özellikleri ile sorunuzu cevaplıyor. Kullanıcıları ürünü mükemmel olarak görüyor. Fakat laptop soğutucu malzeme kalitesini düşük tutuyor. Bu da soğutucunun tek problemi diyebiliyoruz. Soğutucunun 6 adet güçlü fan sistemi bulunuyor. Bu özelliği ile bilgisayarınızın ısınma problemini tamamen ortadan kaldırıyor. Ürün güçlü fan sistemi dışında kullanıcıları rahatlıkla kullanması için laptop tutucu özelliğini de sunuyor. Soğutucunun yüksekliğini istediğiniz kadar artırabiliyor ve laptopunuz asla düşmüyor. Ürünün en çok beğenilen özelliği tüm laptoplara uyumlu olması oluyor.

Inca inc601 Fiyatı: 175 TL

Inca inc601
Inca inc601

4- Gomax Standlı Soğutucu

Laptop soğutucu fiyatları esneklik gösterebiliyor. Fakat hem ucuz hem de kaliteli ürün arıyorsanız Gomax Standlı Soğutucuya bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ayarlanabilir fan sistemi olmasa da laptopunuzu kolayca soğutabiliyorsunuz. Soğutucunun 4 adet ayağı bulunuyor ve bu ayaklar sayesinde laptopu rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Soğutucu tüm laptoplarda uyumlu olması en çok tercih edilen özelliklerinden biri. Ayrıca soğutucunun iki adet USB girişi bulunuyor.

Gomax Standlı Soğutucu Fiyatı: 120 TL

Gomax Standlı Soğutucu
Gomax Standlı Soğutucu

5- WOZLO Notebook Soğutucu

Wozlo Laptop soğutucu öneri isteyenlere ilk söylenen ürün oluyor. Ürün özellikleri ile kullanıcılarını öyle bir etki bırakıyor ki laptop soğutucu arayanlara hemen kullandıkları ürünü anlatmaya başlıyorlar. Vakum laptop soğutucu modelleri gibi direk iç sisteme etki eden soğutucu ayarlanabilir fan sistemiyle laptopunuzu istediğiniz kadar soğutabiliyorsunuz. Konforlu tasarımı ile kullanıcılarını memnun eden soğutucu hızlı ısınan laptoplara alınan ilk ürün oluyor.

WOZLO Notebook Soğutucu Fiyatı: 165 TL

WOZLO Notebook Soğutucu
WOZLO Notebook Soğutucu

6- Frisby FNC-5230ST

Frisby FNC-5230ST laptop soğutucu 5 farklı yükseklik ayarı ile rahat kullanımı önemsiyor. Ürünü almaya karar verdiğiniz zaman tasarımının ne kadar şık olduğunu görebiliyorsunuz. Tasarımı ile kendine hayran bırakan ürünün tek problemi çok sesli çalışıyor olması. Rampage laptop soğutucu güçlü fanlarından dolayı yüksekle çalışıyor.

Frisby FNC-5230ST Fiyatı: 150 TL

Frisby FNC-5230ST
Frisby FNC-5230ST

7- Addison Anc-505

Vakum laptop soğutucu modelleri ile en çok kıyaslanan soğutucu oyun sevenlerin en çok tercih ettiği ürün oluyor. Ayarlanabilir fan sistemi ile oyun sevenlerinin dikkatini üzerine çeken ürünün malzemem kalitesinin kötü olması kullanıcılarını üzüyor. Ürünün 2 adet USB girişi ile 5 fanını çalıştırıp laptopunuzun ısınmasına izin vermiyorsunuz.

Addison Anc-505 Fiyatı: 110 TL

Addison Anc-505
Addison Anc-505

8- Deep Cool U PAL

En iyi laptop soğutucu dendiği zaman akla ilk gelen Deep Cool U PAL oluyor. Ürünün tek eksik noktası 15.6 inç laptoplara uyum sağlaması oluyor. Bunun dışında sunduğu tüm hizmetlerde en iyi olarak nitelendiriliyor. Laptop sehpası olarak da bilinen ürünün çok güçlü fan sistemi bulunuyor. Laptop soğutucu fan sistemi o kadar kuvvetli olmasına rağmen çok sessiz çalışıyor. Ürünün diğer bir artı özelliği kullanıcıların tarafından çok beğenilen malzeme kalitesi oluyor. Kendine hayran bırakan tasarımı bulunan ürünü tam kapasitesiyle çalışması için laptopunuzun USB 3.0 özelliğinin olması gerekiyor.

Deep Cool U PAL Fiyatı: 270 TL

Deep Cool U PAL
Deep Cool U PAL

9- TX Ergostand2

En iyi laptop soğutucu yazımızda fiyat performans canavarı olan TX Ergonstand 2 ürünü ile devam ediyoruz. Fiyatı listedeki soğutucuların fiyatlarına göre ortalama bir fiyatı bulunuyor. Ürün verdiği özellikler ile fiyatının normal olduğunu görebiliyorsunuz. Laptop masası olarak da adlandırılan ürün güçlü bir fan sistemine sahip. Güçlü fan sebebiyle biraz gürültülü çalışıyor. Bu özelliği dışında başka problemli olduğu nokta bulunmuyor. Ayrıca ürün çift monitör ile uyumlu çalışabiliyor. İnsanlar bu özelliği ile en çok tercih edilen soğutucular arasında yer alıyor.

TX Ergostand2 Fiyatı: 110 TL

TX Ergostand2
TX Ergostand2

10- Zalman NS2000

En iyi laptop soğutucu yazımızın sonuna geliyoruz. Zalman NS2000 listemizin son ürünü oluyor. Ürün sadece 17 inçden büyüklüğü olan laptoplar ile uyumlu çalışıyor. Eğer bilgisayarınız 17 inçden büyük ise rampage laptop soğutucu özellikleri ile size kendine hayran bıraktırıyor. Ürünü kullanarak laptopunuzu istediğiniz yakınlıkta kullanabiliyorsunuz. Malzeme kalitesi yüksek olan ürünün fanlarını kademeli bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Zalman NS2000 Fiyatı: 370 TL

Zalman NS2000
Zalman NS2000

En iyi Laptop soğutucu yazımızın sonuna geldik. Yazımız da rampage modellerine ağırlık verdik. Ama vakumlu model almak istiyorsanız en çok satın alınan modeller;

  • Notebook Soğutucu Vakumlu Egzos Fan
  • Triline Vakumlu Notebook
  • Azemax Notebook Soğutucu 
  • CoolCold Ayarlanabilir Vakumlu Gaming
  • MF Product Strike 0620
  • ALLY K27
  • TriLine IETS Dijital Göstergeli Notebook Soğutucu

Vakumlu soğutucu aldınız fakat laptopunuz soğumuyor mu? Rampage modeli de denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer iki modeli de denemenize rağmen laptopunuz soğumuyorsa ya laptopunuzu değiştirmeniz gerekiyor ya da laptopunuzun ısınmasına sebep olan uygulamayı bulup kaldırmanız gerekiyor. Eğer yeni bir laptop almaya karar verdiyseniz fakat fazla bütçeni yok ise kaliteli ve ucuz laptop yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bütçeniz yüksek ise en iyi 5 laptop yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu