Teknotomy Dosya

En İyi Motor Oyunları Listesi 2021

Araba ile hız yapmayı sevenler ve motor ile hız yapmayı sevenler olarak hız tutkunları ikiye ayrılır. Motor ile hız yapmayı sevenler yaz aylarında belli yerlerde ve belli kurallara uyarak bu hız tatminini gerçekleştirir. Diğer mevsimler motor sürmek için tehlikeli olabilir. Motor sürmeyi seven tehlikeli mevsimlerde özlemlerini gidermek için bazı aktiviteler gerçekleştirir. Motor oyunları oynamak bunlardan biridir. Bizlerde sizleri anlıyor ve bu özleminizi birazcık dahi azaltabilecek en iyi oyunları sizler için listeledik.

En İyi Motor Oyunları Listesi 2021
En İyi Motor Oyunları Listesi 2021

En İyi Mobil Motor Oyunları Listesi

Motor özleminizi azaltacak oyunları bilgisayar da veya telefonlarınıza indirebilirsiniz. Fakat bilgisayar için çok fazla oyun çeşitliliği yok. Oyunların çoğunu oyun oynama sitelerinde çevrimiçi bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca listemizde yer alan oyunları telefonlarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Gelin hep beraber en iyi mobil motor oyunları hangileriymiş inceleyelim.

En İyi Motor OyunlarıPlay Store’da Var Mı?APP Store’da Var Mı?APK Olarak Mı İndiriliyor?Ücretli Mi?İndirilme SayısıKullanıcı Memnuniyeti
Death Moto 2EVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.4
Speed MotoEVETHAYIREVETHAYIR1 MİLYONPlay Store: 4.0
Real Bike RacingEVETHAYIREVETHAYIR100 MİLYONPlay Store: 4.1
2XL MX OffroadEVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 3.7
Traffic RiderEVETHAYIREVETHAYIR100 MİLYONPlay Store: 4.3
App Store: 4.4 
Drag Racing: Bike EditionEVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 3.7
Moto Bike Racing Stunt MasterEVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.1
Stick Stunt Biker 2EVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.3
Ultimate MotorcycleEVETHAYIREVETHAYIR50 MİLYONPlay Store: 4.1
Motocross MeltdownEVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.2
Bike Race FreeEVETHAYIREVETHAYIR100 MİLYONPlay Store: 4.2
Extreme Motorbike JumpEVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.3
Racing MotoEVETHAYIREVETHAYIR100 MİLYONPlay Store: 4.2
Trial Xtreme 4:Extreme Bike Racing ChampionsEVETHAYIREVETHAYIR1 MİLYONPlay Store: 4.3
Mad Skills Motocross 2 EVETHAYIREVETHAYIR10 MİLYONPlay Store: 4.2
En İyi Mobil Motor Oyunları Listesi ve Özellikleri

Death Moto 2

Motor oyunları oyna dediğiniz zaman karşınıza birbirinden değişik oyunlar karşınıza çıkar. Death Moto 2 oyunu diğer oyunlardan biraz farklı olduğu için listemizde. Oyunda hem motor sürüp hem de zombilere karşı savaşırsınız. Hem hız tutkunu insanlara hem de zombi sevenlere hitap eden oyunun grafikleri beklenilenin aksine daha iyidir. Oyunda zombi öldürmeye devam ettikçe puan kazanırsınız. Bu puanlar ile daha iyi motorlar ve daha iyi silahlar alabilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları Oyna Death Moto 2
Motor Oyunları Oyna Death Moto 2

Speed Moto

Motor oyunları indirme işleminden 2 ya da 3 gün sonra oyundan sıkılıp oyunu silebilirsiniz. Çünkü bir vakitten sonra oyundan sıkılabilirsiniz. Fakat listemizdeki hiç bir motor oyununu silmeyeceğinizden eminiz. Çünkü listedeki bütün oyunlar kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş ve herkese önerilen oyunlardan. Özellikle Speed Moto oyunu listemizdeki en eğleceli oyunlardan biridir. Oyunun grafikleri çok iyi olmasa da oyunu oynamaya başlayınca bağımlılık yapabilir. Oyunda motorunuzla akan trafikte altın toplayacaksınız fakat arabalara dikkat edin. Altın toplarken araba bir anda durabilir.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları İndirme Speed Moto

Real Bike Racing

Motor yarış oyunları arasında önereceğimiz diğer oyun Real Bike Racing ile motorlara olan özleminizi biraz daha azaltabilirsiniz. Oyun 3D ve içerisinde yer alan birkaç motor gerçek motor markalarıdır. Oyunda 10 adet motor, 3 farklı mod ve 9 yarış pisti var. Bu pistleri başarılı bir şekilde tamamlarsanız para kazanırsınız ve bu paralar ile motorunuzu geliştirebilir veya yeni motorlar alabilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Yarış Oyunları Real Bike Racing

2XL MX Offroad

Motor oyunları hep aynı oyunlar olmaz. Birinde zombi öldürür, birinde farklı pistlerde yarışırsınız. Arazide yarışmak isterseniz de sizlere 2XL MX Offroad oyununa bakmanızı tavsiye ederiz. Oyunda arazi de seçtiğiniz motorlar ile yarışırsınız. Grafikleri iyi olan oyunda ayrıca ATV’ler ile de yarışabilirsiniz. Ücretsiz olan oyunu her yaştan insana hitap eder.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları 2XL MX Offroad
Motor Oyunları 2XL MX Offroad

Traffic Rider

Motor oyunları arasında popüler olan oyunlardan biri olan Traffic Rider’da gerçek bir motor sürüyor gibi hissedebilirsiniz. Çünkü oyunda gerçek motorlar ve bu motorların çıkardığı gerçek sesler var. Oyun arcade oyunu olduğu için sonsuzluğu motor sürersiniz. Oyunda pistleri hızlı ve güvenli şekilde bitirmelisiniz. Eğer hızlı ve güvenli bir şekilde bitirirseniz hızınıza göre puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar ile ister motorunuzu güçlendirebilir isterseniz de 29 farklı motordan istediğinizi alabilirsiniz.

Motor Oyunları Traffic Rider

Drag Racing: Bike Edition

Telefonunuz içerik indirme mağazasına Drag Racing yazarsanız karşınıza binlerce araba yarış oyunu çıkar. Fakat bu terim artık motor oyunları içinde kullanılmaya başlandı. Bu terimin kullanıldığı ilk oyun olan Drag Racing: Bike Edition kaliteli grafikleri var. Oyunda saatlerce motor sürebilirsiniz. Çünkü oyun sizlere online, kariyer, antrenman ve hızlı yarış gibi 4 farklı mod sunar. Bu modlardan kazandığınız puanlar ile motorunuzu en ince ayrıntısına kadar tasarlayabilirsiniz. Dikkat edin motorunuzu tasarlarken bile saatlerce vakit harcayabilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları Drag Racing: Bike Edition
Motor Oyunları Drag Racing: Bike Edition

Moto Bike Racing Stunt Master

Akrobasi ile motor oyunu birleşirse ne kadar eğlenceli olabileceğini düşündünüz mü? Sorunun cevabı için hayır diyorsanız kesinlikle Moto Bike Racing Stunt Master oyununa bakmanızı tavsiye ederiz. Oyunda zorlu engelleri aşarsanız puan kazanırsınız ve seviyeniz artar. İleriki seviyelerde daha zorlu engeller karşınızı çıkar ve bu engelleri aşmak için motorda ufak değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunu Moto Bike Racing Stunt Master

Stick Stunt Biker 2

Motor yarış oyunları genellikle farklı motorcular ile yarış yaparsınız. Stick Stunt Biker 2 oyununda ise kendi gölgeniz ile yarışırsınız. Gölgeniz karşı kazanmak için sınırları daha fazla zorlamalısınız. Çubuk adamlardan esinlenen oyunda gayet başarılı grafikler ile zorlu pistlerde yere düşmeden bitirmeniz gerekir. Oyunda toplamda atmış bölüm var ve bu bu bölümleri düşmeden bitirmelisiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Yarış Oyunları Stick Stunt Biker 2

Ultimate Motorcycle

GTA oyunundaki gibi motorunuzla şehri dolaşıp görev yapmak ister misiniz? O zaman Ultimate Motorcyle oyununa bakmanızı öneririz. Oyunda binlerce motor var ve bu motorlar istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde motor oyunları arasında ön plana çıktı. Oyunda motor sevenleri etkileyecek birden fazla özellik daha var. Motor parçalarına meraklıysanız oyunu oynarken daha çok zevk alırsınız.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları Ultimate Motorcycle
Motor Oyunları Ultimate Motorcycle

Motocross Meltdown

En iyi mobil motor oyunları listemizde Motocross Meltdown en popüler oyunlardan biridir. Motocross Meltdown oyuncular iki farklı görev verir. Bu görevleri en tehlikeli hareketleriniz ile bitirebilirsiniz. Oyunda önemli olan akrobasi hareketleridir. Hızlı bir şekilde oyunu bitirseniz bile puan kazanamayabilirsiniz. O yüzden izleyicileri çoşturacak akrobasi hareketleri yapmalısınız. Kazandığınız puanlar ile 800 farklı motor parçasıyla kendinize özel bir motor yapabilirsiniz. Bununla uğraşmak istemezseniz de yeni bir satın alabilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları Motocross Meltdown
Motor Oyunları Motocross Meltdown

Bike Race Free

Listemizde yer alan motor oyunları apk olarak indirebilir. Fakat oyunları çoğu ücretsiz olduğu için indirme mağazanızdan indirmenizi tavsiye ederiz. Bike Race Free ücretsiz olan oyunlardan biri. Akrobasi ve hızı birleştiren oyun basit grafikleri var. Bir çizgi üzerinde yarışı güzel hareketler ile tamamlarsanız puan kazanırsınız. Oyunda yüz elliden fazla pist ve yirmiden fazla da dünya var. Bazı pistler için özel motor kullanmanız lazım. Bu özel pistleri geçmek için özel motorları almanız gerekir. Merak etmeyin oyunda yirmi tane motor var.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları APK Bike Race Free

Extreme Motorbike Jump

Motor oyunları indir dediğiniz zaman karşınıza birçok alternatif oyun çıkar. Fakat hiç bir oyun Extreme Motorbike Jump gibi sizi gerçek bir şoför gibi hissettirmez. Oyunda yer alan motorlar ve bu motorlardan çıkan ses o kadar gerçekçi ki kendinizi gerçek hayat sürüş yapıyormuş gibi hissettirir. Motor yarış oyunlar arasında popüler oyun 3D ve ücretsizdir.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunları İndir Extreme Motorbike Jump

Racing Moto

Trafiğin olduğu düz bir yolda bir yere çarpmadan durabilir misiniz? Bu sorunun cevabını Racing Moto adlı motor oyunu ile öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu hareket ettirerek sağ sol yapabildiğiniz ve ekrana dokunduğunuz zaman hızlandığınız oyunda bir yere çarpmadan rekorlar kırabilirsiniz.. Hızınızın ne kadar olduğunu telefonunuzu ekranında görebilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunu Racing Moto

Trial Xtreme 4:Extreme Bike Racing Champions

Motor oyunu oynarken zorlu parkurlarda oynamak daha zevkli olur. Trial Xtreme 4: Extreme Bike Racing Champions oyunu da bunu bilerek sizlere birbirinden zorlu parkurlar geliştirdi. Duvar, ince ahşap ve bariyerin olduğu pistlerde hızlı ve güvenli şekilde karşıya geçmelisiniz. Bu pistleri ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Geçtiğiniz her pistten sonra daha zorlu pistlerde motor sürersiniz. Eğlenceli ve zor olan oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

Motor Oyunu Oyna Trial Xtreme 4:Extreme Bike Racing Champions

Mad Skills Motocross 2 

Arkadaşlarınız oynamak için iki kişilik motor oyunu arıyorsanız her hafta müsabakalar düzenleyen ve eğlencenize daha fazla eğlence katacak Mad Skills Motocross oyununa bakmanızı tavsiye ederiz. Oyunda 7 farklı motor var ve her motorun kendine özgü özellikleri var. Her pist için oyunu motoru kullanırsanız kaybedersiniz. O yüzden motorların özelliklerini inceleyin ve her pist için strateji yaparak yarışmanızı öneririz.

Play Store’dan İndirmek İçin Tıklayınız.

İki Kişilik Motor Oyunu Mad Skills Motocross 2 

En iyi motor oyunları listemizin sonuna geldik. Listedeki bazı oyunların grafikleri çok iyi olmasa da eğlenceli olduğu için saatlerce oynayabilirsiniz. Siz telefonunuza hangi oyunu indireceksiniz ve bu listeye eklemek istediğiniz oyun var mı? Yarış oyunları oynamayı seviyorsanız sizlere bu yazımız dışında en iyi araba oyunları listemize bakmanızı tavsiye ederiz. Listede hem pc için hem de mobil için oyunlar bulunuyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu