Teknotomy Dosya

En İyi Müzik İndirme Programları Listesi

Müzik indirme programları apk diye aramanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu uygulamaları artık Play Store, App Store ya Microsoft’un uygulama mağazasından satın alabiliyorsunuz.

Spotify, Deezer ve Apple Music gibi çevrimdışı müzik dinleyeceğiniz uygulamalar bulunuyor. Burada sevdiğinizi şarkılarda liste yapabiliyor ve bu şarkıları arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. En sevdiğini şarkıcı ya da şarkı bazen bu programlardan kaldırılabiliyor ya da ücretli olan bu uygulamalara para ödemek istemiyorsunuz.

En İyi Müzik İndirme Programları Lisrtesi
En İyi Müzik İndirme Programları Listesi

Çevrimiçi müzik dinleme platformlarını kullanmak istemiyorsanız ve Youtube, İzlesene ya da Dialmation‘dan sürekli müzik açmak istemiyorsanız, sevdiğiniz şarkıları telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz müzik indirme programları sayısı çok fazla ve en iyisi hangisi?

Ücretsiz Müzik İndirme Programları Listesi

Android müzik indirme programları ya da Iphone müzik indirme programları diye ayrı ayrı aratmanız gerekmiyor. Listede yer alan uygulamalar hem telefonlarınıza hem de PC’nize indirebiliyorsunuz.

1-) MYT Music

Android müzik indirme programları dendiği zaman ilk akla gelen uygulama MYT Mucis oluyor. Uygulama ilk başlarda apk olarak indirebiliyordunuz. Daha sonra kullanıcıların ısrarı ile Play Store ve App Store‘da yer alıyor.

MYT Music
MYT Music

Uygulamanın tek kötü yönü sadece Youtube’da yer alan videoları indirebiliyorsunuz. Uygulama buna rağmen kullanıcılar tarafından sevilen uygulamalar arasında yer alıyor.

2-) Free Music & Video Dowloader

Android ücretsiz müzik indirme programları istenilen kaliteyi bazen sunamıyor. İndirmek istediğiniz şarkı yerine başka şarkıyı indirebiliyor. Siz MP3 olarak indirmek istiyorsunuz fakat uygulama video olarak yüklemiş olabiliyor.

Free Music & Video Dowloader
Free Music & Video Dowloader

Free Mucic & Video Dowloader ismi pek yaratıcı olmasa da basit ara yüzü ve kullanıcıların isteklerini tam karşılayan nadir uygulamalar arasında yer alıyor.

3-) Any Video Converter:

Müzik indirme programı dendiği zaman bu hizmette tecrübeli olan Any Video Converter ismi de akla geliyor. Sosyal medya kullanıcıları platformda gördükleri müzikleri ya da videoları indirmek istiyor. Bu hizmeti verebilecek çok fazla uygulama bulunuyor. Any Video Converter‘in diğer uygulamalardan farkı ise uygulamanın diğerlerine göre daha çok kaynağı bulunuyor.

Uygulama en iyi video indirme programı olarak da biliniyor. Youtube’dan video indirmek kolay oluyor fakat diğer platformlardan video indirmek hiç kolay olmuyor. Uygulama basit ara yüzü ile sizlere çok büyük bir kolaylık sunuyor.

Any Video Converter
Any Video Converter

4-) MP3 İndirmece

Müzik indirme programları İphone akıllı telefonlarında daha büyük bir önem taşıyor. App Store’da müzik indirme programlarının düşük puanlarda aldığını görebiliyorsunuz. Basit bir ara yüz ve tek bir amaca yönelik hizmet veren uygulama, ülkemizde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama basit kullanım şeklinden dolayı 7 yaşındaki çocuk ile 70 yaşındaki bir yetişkin uygulamayı rahatça kullanabiliyor.

Youtube Music Downloader
Youtube Music Downloader

5-) Youtube Music Downloader

Müzik indirme programları indir dediğiniz zaman önünüze birden fazla program çıkıyor ve bu uygulamalarda çoğu istediğiniz kaliteyi sunamayabiliyor. Uygulama hem en iyi müzik indirme programı hem de en iyi Youtube müzik indirme programı listelerinde yer alıyor. Spotify ve diğer çevrimii müzik gruplarının en büyük rakibi aslında Youtube’dur. Youtube dünyanın en büyük müzik dinleme platformları arasında yer alıyor. Siz sadece Youtube’da yer alan müzikleri indirmek istiyorsanız program size göre.

MP3 İndirmece
MP3 İndirmece

En iyi serisinde Müzik indirme uygulamalarını sizin için topladık. Bir önceki serimiz de en iyi 3 diyet uygulamasını da okuyabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu