Teknotomy Dosya

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

Oyun indir dediğiniz zaman önünüze milyonlarca sayfa geliyor. Bu sayfaların çoğunda virüslü içerikler yer alıyor. Bazıları bu virüslü içerikleri ücretli olarak sunuyor bazıları da virüslü içeriği ücretsiz olarak sunuyor. Virüslü oyun indirmemek için güvenilir siteler bulmanız gerekiyor. Tek bir siteyle yetinmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü her site farklı içerikleri ya da özellikleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Bazı siteler retro ve fan yapımı oyunlar sunarken bazı siteler ise sadece popüler oyunları indirmenize olanak sağlıyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021
En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

En iyi oyun indirme siteleri hem güncel oyunları hem de retro yapımlar sunması gerekiyor. Ayrıca bunları sunarken bilgisayarınıza virüs bulaştırmaması gerekiyor. Bu tür siteler bulmak zor diyorsanız sizler için hem güvenilir hem de oyun hafızası geniş olan 13 siteyi sıralıyoruz. Sadece oyun değil de farklı dosyaları indirmek için site arıyorsanız en iyi 10 torrent yazısını da okumanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Hangileri?

En iyi oyun indirme siteleri kullanıcı deneyimini artırmak için ücretsiz oyun sayısını artırıyor. Hatta büyük oyunları ücretsiz olarak sunmaya çalışıyor. Epic Games bunun en büyük örneği. Football Manager 2020 ve GTA 5 oyunlarını ücretsiz olarak sunması herkesi şaşırttı ve kullanıcı sayısında büyük bir patlama yaşadı. Site hem reklamını yaptı hem de oyun indirme piyasasında önemli bir pazar payına sahip oldu. Listede yer alan diğer sitelerde bu yaşanan örnekten ders çıkararak popüler oyunları ücretsiz olarak sunmaya başladı.

13- Acid Play

Güvenli oyun indirme siteleri arasında en az bilenen Acid Play 1000’den fazla oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun sayısını her geçen gün artıran site de kullanıcıların puanlamaları ile sıralanan kaliteli oyunlara hızlıca ulaşıp oyunların keyfini çıkartabiliyorsunuz. Site daha çok arcade oyunlarına yer veriyor. Eğer arcade oyunları oynamayı seviyorsanız Acid Play’e bakmanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Acid Play
En İyi Oyun İndirme Siteleri Acid Play

En iyi oyun indirme siteleri listesinde yer alan Acid Play sitesi üye olmadan işlem yapamıyorsunuz. Site binler içeriği hızlı indirmek için sizlere seçenek sunuyor. Sitenin hiç bir programında virüs bulunmaması güvenirliliğini artırıyor.

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

12- Torrent Oyun İndir

PC oyun indirme siteleri dendiği zaman akla gelen Torrent Oyun İndir sitesi ücretsiz ve virüssüz sunduğu oyunlar ile tanınıyor. Site de her türden oyunu kolaylıkla bulup indirebiliyorsunuz. Site oyunlarını her hafta sonu güncelliyor ve siteye yeni oyunlar eklemeyi unutmuyor. Sitede yaklaşık 10.000’e yakın oyun bulunuyor. Her türden oyuna anında ulaşıp hızlıca indirmek istiyorsanız Torrent Oyun İndir sitesine bakmanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Torrent Oyun İndir
En İyi Oyun İndirme Siteleri Torrent Oyun İndir

Site de istediğiniz oyunu üye olmadan indirebiliyorsunuz. Basit ara yüze sahip olan siteden istediğini her türlü içeriği indirebiliyorsunuz. Eğer istediğiniz içeriği bulamıyorsanız biraz beklemeniz gerekiyor. Program hafızasını genişletmeye çalışan site her türden programı bünyesinde barındırmak için her gün çalışıyor.

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

11- Caiman.us

Retro oyun oynamayı seviyor musunuz? Eğer retro oyun oynamayı seviyorsanız Caiman.us sitesine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Sitede yaklaşık 4.000’e yakın retro oyun bulunuyor. Fakat site yeni oyun yüklemesi yapmıyor. Sitenin sahibinin 2009 yılında vefat etmesinden dolayı siteye yeni oyun yüklemesi yapılmıyor. Buna rağmen sitede her kategoride binlerce oyun bulunuyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri  Caiman.us
En İyi Oyun İndirme Siteleri Caiman.us

Sadece retro oyun sunan sitenin karmaşık bir ara yüzü bulunuyor. Siteden istediğiniz oyunu indirmek için biraz çabalamanız gerekiyor. Sitede istediğiniz içerik için uğraşıyorsunuz fakat siteden indirdiğiniz programları hızlı ve güvenli bir şekilde indiriyorsunuz.

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

10- Full Program İndir

Oyun indirme programları ya da siteleri bazı oyunların ücretsiz demosunu veriyor ve oyun sevenler tarafından bu olay pek sevilmiyor. Site de bunu bilerek arşivinde yer alan tüm oyunları bütün sürümünü indirmenizi izin veriyor. Oyun siteleri arasında en büyük arşive sahip olan site yıllardır kullanıcılarına hizmet veriyor. Basit ara yüze sahip olan sitede üye olmadan hiç bir içeriği indiremiyorsunuz. Sitenin arama çubuğuna indirmek istediğiniz içeriği yazdığınız zaman program direk karşınıza çıkıyor. Oyunu indirirken yapmanız gerekenleri tek tek açıklayan site ekran görüntüleri ile kullanıcılarına oyun indirirken büyük kolaylık sağlıyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Full Program İndir
En İyi Oyun İndirme Siteleri Full Program İndir

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

9- Fullgames.sk

Oyun indirme programları ya da sitelerin ara yüzleri karışık oluyor. Fullgames kullanıcıları bu sıkıntıyı çekmemesi için basit ara yüz sunuyor. Basit ara yüzü ile milyonlarca oyunu ücretsiz indirebiliyorsunuz. Ayrıca site oyun indirmeden tarayıcı üzerinden oyun oynamanıza da sağlıyor. Arşivinde birbirinden kaliteli ve popüler oyunun yer aldığı site özel ındie oyunlar sunuyor. Site sadece ındie oyunlar değil güncel ve popüler oyunları da sunuyor. İndirmek istediğiniz içeriği normal hızda indirebiliyorsunuz. Sitenin çoğu programında virüs bulunmuyor. Yorumlara ya da indirilme sayısına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri  Fullgames SK
En İyi Oyun İndirme Siteleri Fullgames SK

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

8- Sağlam İndir

En iyi oyun indirme siteleri arasında yılların popüler sitesi ”Sağlam İndir” sitesi de yer alıyor. Geçmişten günümüze popülerliğini kaybetmeyen sitenin oyun arşivi az olsa da her gün yeni oyun ekleyerek popülerliği korumaya devam ediyor. Basit bir arayüze sahip olan site de popüler ya da retro her türden oyun bulabiliyorsunuz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Sağlam İndir
En İyi Oyun İndirme Siteleri Sağlam İndir

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

7- Mega Games

Her oyun indirme siteleri pc için özel oyunlar barındırıyor. Bu oyunlar sayesinde popülerlik kazanıyor. Epic Games’in FM 2020 oyununu pc için ücretsiz olarak sunması bunun en büyük örneği. Mega Games’te bunu bilerek pc için özel oyunlar sunuyor. Bunun yanı sıra fan yapımı oyunları da ücretsiz sunan site iyi sayılabilecek oyun arşivine sahip. Site de rol yapma ve simülatör oyunları bolca yer alıyor. Eğer bu tarz oyunlar oynamayı seviyorsanız Mega Games’e bakmanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Mega Games
En İyi Oyun İndirme Siteleri Mega Games

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

6- The Pirate Bay

En iyi 10 torrent siteleri arasında yer alan The Pirate Bay hem oyun indirmek isteyen hem de mp4 videolar indirmek isteyen kullanıcılarına yıllardır hizmet veriyor. Misafir olarak da işlem yaptığınız site mahkeme kararı ile kaç kere kapatılsa da hala ayakta duruyor. Site basit ara yüzü ve geniş hafızası sebebiyle popülerliğini korumaya devam ediyor. Sitenin bir çok eksiği bulunuyor. Bazı programların için de virüs bulunması bu problemlerden en önemlisi. Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız indirmek istediğiniz içerin kaç kere indirildiğine bakmanız gerekiyor. Eğer yüksek sayıda indirme bulunuyorsa programı virüssüz indirebiliyorsunuz. Faka sayı az ise kesinlikle programı indirmemeniz gerekiyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri The Pirate Bay
En İyi Oyun İndirme Siteleri The Pirate Bay

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

5- Reloaded.org

En güvenli oyun indirme siteleri hafızasında barındırdığı tüm programlarda virüs bulundurmaması gerekiyor. Reloaded sitesinde ne indirirseniz indirin bilgisayarınıza bu siteden virüs bulaşmıyor. Site kullanıcılarını güvenini kırmamak için sunduğu tüm programları güncel olarak denetliyor. İçerik konusunda da kullanıcılarına fan yapım ürünler ve retro oyunlar sunan site her gün yeni oyun ekliyor. Ayrıca site artık piyasa da bulunmayan oyunları da hafızasında saklıyor. Reloaded oyun indirme sitesi kullanıcılarına program indirirken detaylı açıklama sunuyor. Kısa ve öz açıklamaların yanı sıra ekran görüntüleri ile kullanıcılarına program indirirken büyük kolaylık sağlıyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Reloaded
En İyi Oyun İndirme Siteleri Reloaded

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

4- Full Oyun

Oyun indirme siteleri sadece oyun değil diğer dosyaları da indirmeniz için hizmet sunuyor. Fakat Full Oyun sitesi sadece oyun indirmek isteyenlere hizmet sunuyor. Sadece oyun ile sınırlandırması bu kadar popüler olmasını sağlayan en büyük sebepler arasında yer alıyor. Oyunları hızlıca indirebileceğiniz site kullanıcı dostu ara yüzü ile kullanıcılarna büyük kolaylık sağlıyor. Güncel, popüler ya da retro yapım bütün oyunları sitede görebiliyorsunuz. Sadece arama butonuna oyun ya da oyun tarzını yazmanız gerekiyor. Virüs bulunmadan istediğiniz programı indirebildiğiniz sitede üye olmadan hiç bir işlem yapamıyorsunuz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Full Oyun
En İyi Oyun İndirme Siteleri Full Oyun

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

3- Home of the Underdogs

Ücretsiz oyun indirme siteleri sürekli güncel oyunları kullanıcılarına sunması gerekiyor. Home of the Underdogs ise bunun tam tersi 1980 ve 1990 yıllarında üretilen ve günümüzde hiç bir şekilde bulamayacağınız oyunları kullanıcılarına sunuyor. Bunu yapmasına rağmen hala popüler olması şaşırtıyor. Sitenin geniş bir hafızaya sahip olması en çok dikkat çeken ikinci noktalardan biri. Eski ya da yeni programları hızlıca indirebileceğiniz sitenin ara yüzü biraz karmaşık duruyor. Eğer piyasa da bulunmayan retro oyunları oynamak istiyorsanız siteyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Home of the Underdogs
En İyi Oyun İndirme Siteleri Home of the Underdogs

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

2- Epic Games

Ücretsiz oyun indirme siteleri arasında en çok bilinen ve güvenilir oyun indirmenizi sağlayan Epic Games ülkemizde en popüler siteler arasında ilk iki de yer alıyor. Site güncel ve popüler oyunları ücretsiz olarak sunmasıyla biliniyor. İlk önce GTA 5 oyununu ücretsiz olarak site ülkemizde büyük bir yankı uyandırdı. Daha sonra FM 2020 oyunun ücretsiz olarak sunan site her hafta kaliteli oyunları ücretsiz olarak sunuyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Epic Games
En İyi Oyun İndirme Siteleri Epic Games

Hem ücretsiz hem de en iyi oyun indirme siteleri arasında liderliğe oynayan Epic Games basit ara yüzü ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Site de eski yapım ya da güncel oyun istediğiniz oyunu hızlıca indirebiliyorsunuz. Site geniş oyun hafızasına rağmen her gün yeni oyunlar ekliyor.

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

1- Steam

Ücretsiz olmasa da güvenilir oyun indirme siteleri arasında ilk sırada yer alan site ülkemizde ve dünya da en popüler sitelerden biri. Site yaptığı kampanyalar ile Epic Games ile savaşsa da güvenilirliği sayesinde piyasa da en çok kullanıcıya sahip siteler arasında ilk sırada yer alıyor. Basit ara yüzü ve detaylı indirme kuralları sayesinde her gün yeni kullanıcı çekiyor. Site de milyonlarca oyun bulunuyor ve her gün güncelliği korumak için yeni oyunlar ekliyor. Site de retro ya da fan yapımı oyunlar bulamıyorsunuz. Daha çok orijinal ve son dönemlerde popüler olan oyunlar yer alıyor. Sitenin ayrıca pc için uygulaması bulunuyor. Kayıt olmadan hiç bir indirme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri Steam
En İyi Oyun İndirme Siteleri Steam

Siteyi incelemek istiyorsanız tıklayınız.

En iyi oyun indirme siteleri yazımızın sonuna geldik. Listede hem güvenilir hem de daha çok ücretsiz oyun sunan siteler yer alıyor. Bu sitelerden indireceğiniz her dosya da virüs bulunma ihtimali bulunuyor. Bu yüzden indirmek istediğini oyunun indirilme sayısına ya da yapılan yorumlara mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz. Listede torrentleme yapan siteler bulunsa da orijinal olarak almanızı tavsiye ediyoruz. Bir oyunu ücretsiz oynamak her zaman cazip gelse de oyun üreten şirketler giderlerini karşılayamadığı sürece yeni oyun üretmesi çok zor oluyor. Sizin bu listeye eklemek istediğiniz bir site var mı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu