Teknotomy Dosya

En İyi Android Sağlık Uygulamaları

Sağlıklı bir yaşama sahip olmak her şeyden daha önemli. Bunun için beslenme, günlük spor ve egzersiz aktivitelerine zaman ayırmak gerekir. Android sağlık uygulamaları size belli bir düzen oluşturma, aktivitelere yönlendirme ve sağlıklı beslenme gibi birçok avantaj sunuyor. Biz de sizler için telefonunuzda olması gereken 5 android sağlık uygulamasını derledik.

En İyi Sağlık Uygulamaları – Argus

Uygulama; kalp ritminizi ölçebilir, uyku performansınızı gösterebilir ve yiyeceklerinizin barkodunu okutarak besin değerlerini görebilir. Uygulama sayesinde öğünlerinize bakabilir ve günlük ipuçları sayesinde aktivitelerinize değer katabilirsiniz. Bu android uygulamayı App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

En İyi Sağlık Uygulamalarından Bir Tanesi Argus
En İyi Sağlık Uygulamalarından Bir Tanesi Argus

Diyetkolik

Günlük öğünlerinizi kontrolde tutmak, uzman diyetisyenlerin listelerine ulaşmak, gıda besin değerleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bu uygulama size göre olabilir. Su hatırlatmaları, form tutma süreçlerini günlük, aylık, yıllık olarak gösterebilme gibi birçok avantajı vardır. Uygulamayı Apple Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Yeme İçmenizi Sürekli Kontrol Altında Tutmak İçin Diyetkolik
Yeme İçmenizi Sürekli Kontrol Altında Tutmak İçin Diyetkolik

Endomondo

Koşu, bisiklet, yürüyüş gibi sportif faaliyetlerdeki performansı ölçümlemenin yanında kullanıcılara spor eğitmenliği veriyor. Aktivite sırasında sesli yönlendirmelerde bulunarak odaklanmanızı, harita ile kat edilen mesafeyi görebilmenizi, spor yaparken müzik dinlemenizi sağlıyor. Bu android uygulamayı App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Bir Diğer Sağlık Uygulaması Endomondo
Bir Diğer Sağlık Uygulaması Endomondo

FitWell

Uygulama size hedeflediğiniz kalorileri, günlük almanız gereken besin değerlerini, günlük tüketmeniz gereken su miktarını ve adım sayar özelliği sunar. Günlük ya da haftalık raporlar ve profesyonel uzmanlar ile hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olur. Bu android uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Evden Çıkamadığınız Bu Dönemde Sağlık Uygulamaları Arasından Fitwell Tam Size Göre
Evden Çıkamadığınız Bu Dönemde Sağlık Uygulamaları Arasından Fitwell Tam Size Göre

Meditasyon

Daha mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorsanız Meditasyon uygulaması size çok yarar sağlayacaktır. Günde 5 dakikadan başlayarak egzersizler ile bedeninizi, duygularınızı, stresinizi, endişenizi tanıyabilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca uyku problemlerinizi çözmenizde yardımcı olacaktır. Bu android uygulamayı ücretsiz olarak App Store üzerinden ya da Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Gününüz Oldukça Stresli Geçtiyse Ya Da Kendinizi Rahatlatmak İsterseniz Meditopia
Gününüz Oldukça Stresli Geçtiyse Ya Da Kendinizi Rahatlatmak İsterseniz Meditopia

Covid-19’un artmasıyla birlikte çoğu şirket ve çalışanları evden çalışma dönemine girdi. Bu çalışma şeklinin değişmesiyle birlikte piyasaya birden fazla sağlık uygulaması girdi. Bizde size bu yazımızda en iyi sağlık uygulamalarını derledik. Daha fazlası için Teknotomy.com adresini takipte kalın. Dilerseniz diğer önce çıkan Teknotomy Dosya yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu