Influencerlar

Enes Batur Ceza Mı Yedi?

Enes Batur son bir kaç aydır en çok konuşulan YouTuber olmayı başardı. Enes Batur ilk önce çıkardığı şarkı ile hem izlenme rekorları kırdı hem de şarkısı en çok konuşulan YouTuber oldu. Daha sonra YouTuber 15 milyon kullanıcı için teşekkür videosu çekip hesabına atacak iken YouTube hesabı hakkında çok büyük bir problem yaşadı.

Enes Batur Ceza Yediği İddia Ediliyor
Enes Batur Ceza Yediği İddia Ediliyor

YouTube, Enes Batur’u engellemişti. YouTube bunun sebebini Enes Batur’un 5 yıl önce attığı video olduğunu belirtti. Enes Batur’da kullanıcılarına yaşanılanları anlatmak amacıyla bir hikaye attı. Bu yaşananlar Enes Batur’u en çok konuşulan YouTuber olmasını sağladı. Bu olayların üstüne 9 Nisan günü yaşanılanlar Enes Batur’un daha çok konuşulacağını gösterdi.

Enes Batur Ceza Yeme Sebebi Ortaya Çıktı

Enes Batur bildiğiniz üzere geçen yıl Covid-19 olmuştu ve karantina kurallarını ihlal etti. Bu durum anlaşıldığı vakit yetkililer Enes Batur’u öğrenci yurduna kapatıldı. Bu olaydan ders çıkarmayan Enes Batur 9 Nisan 2021 tarihinde gene karantina kurallarını ihlal etti. Habertürk’ün haberine göre Enes Batur 9 Nisan tarihinde doğum gününü kutlamak istedi ve evine 100 kişiyi davet etti.

Enes Batur Ceza Yeme Sebebi Ortaya Çıktı
Enes Batur Ceza Yeme Sebebi Ortaya Çıktı

Parti devam ederken gece 02:00 saatlerinde polis baskını oldu. Polis baskınını olan davetlilerin bazıları arka kapıdan kaçmaya çalıştı. Kaçamayanlar da karantina kurallarını ihlal ettiği için para cezası aldı. Enes Batur’un da karantina kurallarını ihlal etmesinden dolayı para cezası aldı. Fakat doğum günü partisine katılanlar gibi 3.500 TL para cezası mı aldı yoksa farklı bir ceza alıp almadığı bilinmiyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu