InfluencerlarExxenGüncel

Enes Batur Exxen için Çalışmalara Başladı

Enes Batur Exxen için çalışmalara başlıyor. Exxen ülkenin gündemine bomba bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Exxen’in içeriği Netflix gibi içeriği dizi ve filmlerden oluşmuyor. Hasan Can Kaya’nın programı Konuşanlar, Enes Batur’un üzerinde çalıştığı projeler ve diğer influencer’lar ile gerçekleştirilecek farklı formatlar Exxen’i ön plana çıkarıyor. Ayrıca Exxen içeriğinde film ve dizilerin de yer alması bekleniyor. Bu kapsamda içerisinde ünlü sanatçılarla anlaşıldığı ifade ediliyor.

Enes Batur Exxen ile Anlaştı
Enes Batur Exxen ile Anlaştı

Reynmen’nin de Exxen ile anlaştığı iddiaları ortaya atıldı. Exxen’e dair merak edilen konulardan biri de Enes Batur ve Reynmen’in aynı platformda ortak bir projede yer alıp almayacakları. İddialar sadece Reynmen ile de sınırlı değil. Orkun Işıtmak da Exxen‘de yer alacaklar listesinde. Önümüzdeki günler de bu iki isimle ilgili atılan iddiaların netlik kazanılması bekleniyor.

Enes Batur Exxen ile Anlaştı

Dün Youtube’daki sekizinci yılını kutlayan Enes Batur, Instagram’da bir hikaye paylaştı. Hikayesinde Exxen ile 3-4 proje üzerinde çalıştığını sevenlerine duyurdu. Projelerin ne olduğu ise bilinmiyor. Enes Batur’u takip edenler bu projelerin içeriğini merakla bekliyor.

Enes Batur Exxen ile 3-4 Proje Üzerinde Çalışıyoruz
Enes Batur Exxen ile 3-4 Proje Üzerinde Çalışıyoruz

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu