Güncel

Enes Batur Kaza Yaptı

Enes Batur geçtiğimiz günlerde korkunç bir kaza yaptı. Söz konusu kaza Enes Batur, Ecenaz Üçer ile birlikte Antalya sokaklarında seyir halinde iken meydana geldi. Ünlü Youtuber‘ın sevenlerinin olduğu kadar sevmeyen insanlarda oldukça fazla. Durum yaşanan kazanın günden olmasına neden oldu.

Yaşanan kazadan sonra sosyal medyada platformlarından ünlü Youtuber’ı eleştiren yorumlar, Enes Batur’u fazlasıyla üzdü. Haberin altına olumsuz yorum yapan bir kişiye cevap olarak 1998 tane fidan bağışladı.

Enes Batur Kaza Yaptı Ölümden Döndü
Enes Batur Kaza Yaptı Ölümden Döndü

Önce Eleştirdi Sonra Enes Batur Kaza Yaptı

Ecenaz Üçer ile birlikte aracı ile seyir halindeyken ağaca çarpan ve takla atan Enes Batur, 9 Ağustos 2018 tarihinde paylaştığı bir videoda süper otomobilleri ile kaza yapan kişiler hakkında pek de hoş olmayan yorum ve eleştirilerde bulunmuştu.  “Çok Pahalı Araba Kazaları” adlı bu videoda Ferrari ve Lamborghini gibi süper spor otomobillerin kaza videolarını izledi ve kazalar hakkında kendi yorumlarını paylaşmıştı.

O dönem hayranları tarafından “eğlenceli bir içerik” olarak izlenen bu video, Enes Batur’un da spor otomobili ile kaza yapması sonrası farklı şekilde yorumlanmaya başlandı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu