Influencerlar

Enes Batur Yeni Video Yükleyemiyor

Enes Batur yeni video yükleyemiyor. Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip ve en iyi YouTuber’ı sayılan Enes Batur YouTube ile problem yaşıyor. Enes Batur daha önce de YouTube ile problemler yaşamıştı. Fakat önceki yaşananları çözmüştü fakat bu sorunu çözüp çözmeyeceği merak ediliyor.

Enes Batur Yeni Video Yükleyemiyor
Enes Batur Yeni Video Yükleyemiyor

Enes Batur geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından açıklama yaptı. Açıklama da 15 milyon aboneye özel video çektiğini fakat bunu kendi Youtube hesabından paylaşamadığını yazdı. Açıklamalarında Youtube ile ilgili problem yaşadığı açıklayan Enes Batur yakın zamanda bu problemi de çözeceğini düşünüyor. Peki Enes Batur neden video yükleyemiyor?

Neden Enes Batur Yeni Video Yükleyemiyor?

Çıkardığı şarkılarla daha takipçi kazanan Enes Batur 15 milyon takipçiye ulaştı. Her YouTuber gibi o da yeni takipçilerine özel video çekti. Bu videoyu YouTube hesabında yüklemek isteyince beklemediği fakat daha önce de yaşadığı bir problem yaşadı. YouTube Enes Batur’u kısmen banlamıştı. Enes Batur’da bunu takipçilerine duyurdu.

Enes Batur Yeni Video Yukleyemiyor
Neden Enes Batur Yeni Video Yükleyemiyor?

Yaptığı duyuruda 5 yıl önce attığı video nedeniyle yeni video yükleyemediğini açıklayan fenomen ban yemesine sebep olan videoyu açıklamadı. Takipçileri o videolar hakkında tahminler de bulunuyor. Fakat Enes Batur hangi video olduğunu açıklama yapmak istemiyor.

Enes Batur 5 yıl önce attığı video YouTube’un Topluluk Kuralları’nı ihlal ettiği tahmin ediliyor. Çünkü Youtube başarılı bir kullanıcısını önemli bir sorun olmadığı sürece banlamıyor.

Enes Batur bu olay da dahil olmak üzere Youtube ile son zamanlarda çok karşı karşıya kalıyor. Bu banlanmadan önce Enes Batur’un hesabının kapatılacağı iddia edildi. İddianın sebebi ise aslında gene bir iddia oldu. Bazı kullanıcılar YouTube’un Enes Batur’un içerik çaldığını kanıtladığını ve hesabını kapatacağını iddia etmişti. Fakat o iddiaların üzerinden aylar geçti ve Enes Batur’un YouTube hesabı hala duruyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu