Fırsatlar

Epic Games 60 TL İndirim Kuponuyla Alınabilecek Oyunlar

Epic Games yılbaşı etkinliğinde pek çok oyunda çeşitli indirimler yaptı. Ayrıca yılbaşı indirimlerinde kullanılabilecek ücretsiz 60 TL’lik indirim kuponu sizleri bekliyor olacak. Epic Games, geçtiğimiz günlerde açıkladığı üzere 17-31 Aralık tarihleri arasında her gün bir oyunu ücretsiz olarak verecek. 17 Aralıkta başlayan bu kampanya ile beraber verdiği ilk ücretsiz oyun Cities: Skylines oldu. Tüm oyunların listesine buradan erişebilirsiniz. Oyun tutkunları için hazırladığımız Epic Games 60 TL indirim kuponu ile beraber alabilecekleri oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu Listesinde Hangi Oyunlar Var?

1) Medieval Dynasty

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Medieval Dynasty

Orta çağ teması işlenmiş bu oyunda, hayatta kalıp kendi yapılarınızı inşa edebilirsiniz. Markette 89 TL olan bu oyunu 60 TL’lik indirim kuponu ile beraber 19 TL’ye satın alabilirsiniz.

2) Cyberpunk 2077

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Cyberpunk 2077

Yeni nesil konsollar ve Bilgisayar da bir hayli iyi görünen oyunun uzun süre fiyatında hiç bir değişiklik olmayacağından bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Markette 249 TL fiyatı olan bu oyunu indirim kuponu ile beraber 189 TL’ye satın alabilirsiniz.

3) Crysis Remastered

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Crysis Remastered

Klasik birinci şahıs nişancı oyunu olan Crysis, aksiyon dolu, nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Markette 137 TL fiyatı olan Crysis Remastered’ı şuan da yılbaşı indirimi ve 60 TL’lik kupon ile beraber 20,30 TL’ye satın alabilirsiniz.

4) Mortal Shell

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Mortal Shell

Mortal Shell, Dark Souls’a benzeyen bir aksiyon RYO oyunudur. Markette 120 TL olan bu oyunu yılbaşı indirimi ve 60 TL’lik kupon ile beraber 23,30 TL’ye oyunu satın alabilirsiniz. 

5) Assassin’s Creed Odyssey

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed serileri arasında en iyisi olarak seçilen Odyssey’de bir efsaneye dönüşme macerasına çıkarak geçmişindeki gizemleri keşfedebilir ve Antik Yunanistan’ın kaderini değiştirebilirsiniz. Markette 270 TL olan bu oyunu şimdi yılbaşı indirimi ve 60 TL’lik kupon ile beraber 20,80 TL’ye satın alabilirsiniz.

6) Anno 1800

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Anno 1800

Strateji ve şehir kurma oyunlarını seviyorsanız bu oyuna mutlaka bir şans verebilirsiniz. Markette 270 TL olan bu oyunu 60 TL’lik indirim kuponu ile beraber 28,77 TL’ye satın alabilirsiniz.

7) Metro Exodus

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Metro Exodus

Metro Exodus, sürükleyici oyun olmasının yanı sıra ölümcül dövüşlerle gizliliği, keşfi ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren hikâye odaklı birinci şahıs nişancı oyunudur. Metro serisinin en son oyunu olan Exodus’u 60 TL’lik indirim kuponu ile beraber 39,60 TL’ye satın alabilirsiniz.

8) Snowrunner

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Snowrunner

Yeni nesil arazi deneyimi, tek başına ya da en fazla yanınızda 3 arkadaşınız olmakla birlikte çoğu zorlu görevi bitirmek için güçlü araçları kullanarak ekstrem açık ortam koşullarına meydan okuyabileceksiniz. Showrunner şu anda yılbaşı indirimi ve 60 TL’lik kupon ile beraber 36 TL’ye satın alabilirsiniz.

9) Borderlands 3

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Borderlands 3

Borderlands serisinin son çıkan oyunu olan Borderlands 3, yeni oynanışı, içeriği ve hikâyesi bakımından çoğu oyundan üstün özelliklere sahip. Ayrıca Epic Games’in ücretsiz dağıtılacak oyunlar listesinde bu oyun bulunuyor. Borderlands 3, yılbaşı indirimi ve kupon ile beraber 41 TL’ye satın alabilirsiniz.

10) Mount & Blade 2: Bannerlord

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu
Epic Games 60 TL İndirim Kuponu : Mount & Blade 2: Bannerlord

Dünya genelinde ünlü, popüler aksiyon RYO oyunu olan Mount & Blade 2: Bannerlord, kupon ile alabileceğiniz ve saatlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacağınız sürükleyici bir oyundur. Oyunu yılbaşı indirimi ve kupon ile beraber 60 TL’ye satın alabilirsiniz.

Böylece Epic Games’den indirim kuponu ile alınabilecek oyunlar listemizin sonuna geliyor, daha fazlası için Teknotomy Fırsatlar sayfasını takip etmenizi öneriyoruz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu