GüncelOyun

Epic Games İndirimleri İçin Son Günler

Epic Games’te indirim yağmuru devam ediyor. Oyun platformları arasında en çok oyun alınan ve kullanılan Steam platformu olsa bile Epic Games’in kitlesi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Platformlar kitlenin büyümesi için oyunları ücretsiz yapıyor, kupon etkinlikleri ve indirimler de yapılıyor. Bu indirimler de aksiyon, macera, hikaye anlatımı ve benzetim(simülasyon) türünden oyunlar da listemize dahil oldu. Unutulmaması gereken nokta bu indirimler 5 Kasım tarihinde son buluyor.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor

Epic Games İndirim Fırsatını Kaçırmayın

İndirimde olan oyunlar:

For Honor

Sürükleyici savaş oyunlarından biri olan, sevilen ve kendini gösteren Forn Honor, Epic Games üzerinde Standart Edition için 75, Starter Edition için yüzde 60, Marching Fire Edition ve Complete Edition için yüzde 75 indirim yapıldı. İndirim sonrası oyunun normal sürüm 135 TL’den 33,75 TL’ye, Starter Edition 67,99 TL’den 27,19 TL’ye, Marching Fire Edition 225 TL’den 56,25 TL’ye ve Complete Edition 449 TL’den 112,25 TL’ye düşürüldü.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor For Honor
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor For Honor

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Epic Games uygun fiyatlı oyunlar listesine girmeyi başardı. Sıra ünlü dedektif olan Sherlock Holmes’e geldi. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments adı ile oyuncularla buluşan bu oyun yüzde 75 indirim verildi. Oyuna yapılan yüzde 75’lik indiriminde fiyatı 59 TL’den 14,75 TL’ye düşürüldü. Oyunda heyecanlı ve birbirinden farklı olayların çözülmesi konu ele alınıyor.

Oyunda cinayet, hırsızlık ve kayıp vakalar için Dedektif Sherlock Holmes görevde. Özel yetenekleri sebebi ile olayları çözen dedektif, bu oyunda da esrarengiz olayların peşinde Scherlock Holmes yer alıyor.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Sherlock Holmes Crimes and Punishments
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Sherlock Holmes Crimes and Punishments

Surgeon Simulator 2

Cerrah olmak isteyenler için yapılan bu oyunun ikinci oyunu olan Surgeon Simulator 2 yakın zamanda sevenleri için piyasaya sürülmüştü. Oyun, Epic Games üzerinde 39 TL ile satışta iken yüzde 13 indirim yapıldı. Bu yüzde 13’lük indirim ile birlikte 39 TL olan bu oyun 33,93 TL oluyor, eğlenceli yanları ile oyuncular ile buluşuyor. Oyun, gerçek cerrahlıktan simülasyondan daha çok sevilmiş durumda.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Surgeon Simulator 2
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Surgeon Simulator 2

Mafia III: Definitive Edition

Sevilen oyun serilerinden olan Mafia de listemizde yer almayı başardı. Epic Games platformu üzerinde 49 TL ile satışta olan Mafia III: Definitive Edition oyunu, yüzde 35 indirim alarak sevenlerine güzel bir haber oluyor. Aldığı indirim ile birlikte 31,85 TL olan oyunda, yer altı dünyası konu ele alınıyor. Bir klasik olarak da oyunun amacında İtalyan mafyası bulunuyor.

Siyahi ve İtalyan mafyası ile ters düşmesi bütün durumu karışık bir hal alıyor. 1968 yılında Vietnam Savaşı’ndan evine dönen Lincoln Clay adlı karakter, sabıkalı geçmişinden uzak durmak istiyor. Ancak her şey onun istedikleri gibi olmuyor.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Mafia III Definitive Edition
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Mafia III Definitive Edition

Rainbow Six Siege

Oyun Standart Edition içinde yüzde 60 indirim, Deluxe Edition için yüzde 67 indirim, Gold Edition için yüzde 55 indirim ve Ultimate Edition için yüzde 55 indirim aldı. Bu sebeple Standart Edition 59 TL’den 23,60 TL’ye, Deluxe Edition 135 TL’den 44,55 TL’ye, Gold Edition 245 TL’den 110,25 TL’ye ve Ultimate Edition 379 TL’den 170,55 TL’ye indirim yapıldı.

Birbirinden farklı operatörle ile oynanan bu oyun, son zamanların en çok oynanan FPS oyunları biri olmayı başaran oyunlar arasında yer alıyor. Gergin, heyecan ve yıkım konulu bu mücadelelerin olduğu oyunda takımlar 5 vs 5 olmak üzere maçlar oynanıyor. Bunun yanında oyunda farklı aletlerden de yardım alma fırsatınız bulunuyor.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Rainbow Six Siege
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Rainbow Six Siege

Dead Cells

Uygun fiyatlı oyunlar listesine sıra son oyuna geldi. Normal fiyatı 39 TL Dead Cells, yüzde 40 indirim yapıldı. Yapılan bu indirimle birlikte 23,40 TL fiyatı olan Rogue-Lite tarzında bir aksiyon oyunu olarak kendisini gösteriyor ve sevdiriyor. Hep büyüyen ve değişen bir kalede şefkatsiz mücadele vermek gerekiyor.

Oyunda kayıt noktası bulunmuyor. Bu sebeple de oyuncuların oyunu oynarken bir taraftan da öğrenmesi gerekiyor. Daha sonrasında bile değişken olan mücadeleler ile farklı oyun deneyiminin kazanılmasını sağlıyor. 2 boyutlu grafikleri olan bu oyunda, yüzden fazla silah ve büyü yer alıyor.

Epic Games'te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Dead Cells
Epic Games’te İndirim Yağmuru Devam Ediyor Dead Cells

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu