OyunGüncel

Epic Games Stranded Deep’i Ücretsiz Veriyor

Epic Games platformunun 15 günlük ücretsiz oyun kampanya serisinin 12. gününe geldi. Bu zamana dek verdiği oyunlar ile hem kötü hem de olumlu yorumlar alan Epic Games platformu, yeni ücretsiz oyununu da açıkladı. Bugüne dek Metro 2033 Redux, The Long Dark, Inside ve Darkest Dungeon gibi beğenilen oyunları oyunculara sunan yapan Epic Games platformunun bugünün ücretsiz oyunu Stranded Deep oyunu oldu. Oyunlar paylaşılmadan önce hangi oyunların ücretsiz sunulacağı bir Twetter kullanıcısı tarafından sızdırılmıştı. Listedeki oyunların bazıları gerçekleşirken bugün ki oyun listede yoktu.

Epic Games Stranded Deep'i Ücretsiz Veriyor
Epic Games Stranded Deep’i Ücretsiz Veriyor

Stranded Deep oyununun içeriği pasifik adlı okyanusu üzerinde bilinmeyen bir neden ile uçağın düşmesi üzerine oyuncu hayatta kalmaya çalışıyor. Oyuncular oyunda çeşitli görevler sonrasında çeşitli eşyalar yapıp ve geliştirerek yaşamını ada üzerinde sürdürmeye çalışıyor. Keşfetmek üzerine dayalı bu oyunda ekipman oluşturmak amacıyla sınırlı kaynakları verimli kullanmak gerekiyor. Oyun hayatta kalma türünden bir strateji oyunudur. Karakterin taşıyabileceği malzemeler kısıtlı olması sebebi ile verilen yönlendirmelere uygun materyaller toplaması gerekiyor. Bu materyalleri batmış olan gemilerden, çeşitli adalardan ve denizin içinden buluyor. Oyun içerisindeki zaman ve sağlık durumları oyun karakterin kolundaki saat yardımı ile görülüyor.

Stranded Deep Sistem Özellikleri

Minimum

– İşletim Sistemi: Windows Vista
– İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core
– Bellek: 4 GB RAM
– Ekran Kartı: Intel HD5500 ve üstü
– DirectX: Sürüm 9.0c
– Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen

– İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
– Bellek: 4 GB RAM
– Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 ekran kartı ya da ATI HD7000 2 GB VRAM ekran kartı
– DirectX: Sürüm 9.0
– Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Stranded Deep Sistem Özellikleri
Stranded Deep Sistem Özellikleri

Oyunun nasıl oynandığını merak ediyorsanız Twich yayıncısı Elraenn oyun hakkında videolar çekti. Onları izleyerek oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elraenn Stranded Deep Oynuyor

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu