Oyun

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Sızdırıldı

Epic Games artık herkes tarafından bilinen oyun indirme programı olmayı başardı. Epic Games kullanıcılarına verdiği ücretsiz kuponlar, ücretsiz oyunlar ile popülaritesini artırmayı başardı. Epic Games popülaritesini artırdığı halde ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor.

Epic Games yılbaşı etkinliği olarak çeşitli hediyeler dağıtıyordu. Hediye kuponları alan platform kullanıcıları, bu kuponlarla hangi oyunu almak istediği konusunda kafası karışıyor. Sizler için bu kuponlar ile hangi oyunları alabileceğiniz oyunları sıraladık.

Geçtiğimiz günler de aldığı karar ile her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağını duyurmuştu. Epic Games aldığı karar ile 17 Aralık tarihinden itibaren her gün saat 19:00’da ücretsiz oyunlarını açıklıyor. Bu açıklamadan sonra yalan haberler çoğalmaya başladı. Özellikle Twetter’da bu haber hakkında kullanıcılar Epic Games ücretsiz oyun listesi diye bir çok liste paylaştı ve çoğunun yanlış olduğu anlaşıldı. Geçtiğimiz hafta bir oyuncu bir liste paylaştı ve listede yazan oyunlar yüksek triaja sahipti, Epic Games kullanıcıları platforma baskı yaptı. Baskılara dayanamayan platform listenin yalan olduğunu açıklamıştı.

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Sızdırıldı
Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Sızdırıldı

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Doğru Çıkıyor

Yeni aldığı karardan dolayı herkes yeni bir liste oluşturup atıyordu. Listelerde genellikle yüksek triajlı oyunlar bulunduğu için oyuncular bu listeye inanıp bekliyordu. Geçtiğimiz günlerde yine bir Twetter kullanıcısı yeni bir liste paylaştı ve liste de yazan oyunlardan ilki 18 Aralık günü ücretsiz olarak sunulmuştu. Listede yer alan ilk oyun Cities: Skylines 18 Aralık akşamı ücretsiz olmuştu ve diğer listelere göre doğruluğu bir tık artmıştı. Listenin ikinci oyunu Oddworld: New n Tasty 19 Aralık günü kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştu. Listede yer alan iki oyun ücretsiz oldu. Peki listedeki diğer oyunlar da doğru çıkacak mı?

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesi Sızdırıldı

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu