Oyun

Epic Games Ücretsiz Oyun Vermeye Devam Ediyor

Epic Games ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games daha önce ücretsiz yaptığı oyunlarla sosyal medya da ve oyuncular arasında gündem yaratmayı başarmıştı. Güncel oyunlar veya popüler oyunlar diğer sitelerde yüksek ücretlere satılırken aynı oyunlar Epic Games tarafından ücretsiz sunuluyordu. Epic Games ücretsiz oyunlar ile popülaritesini artırsa da sadece ücretsiz oyunlarla yetinmedi ve kuponlar, hediyeler dağıtarak oyuncu odaklı bir yapı olduğunu gösterdi.

Site ücretsiz oyunlar, kuponlar, hediyeler vererek oyun severlerin dikkatini çekecek haberlerin altına imza atmaya devam edecek gibi duruyor. Epic Games’ i indirerek Epic Games’ in ücretsiz oyunlarından yararlanabiliyorsunuz. Oyunu indirdikten sonra Epic Games kütüphane kısmında indirilen oyunları görebiliyorsunuz.

Epic Games Ücretsiz Oyun Veriyor
Epic Games Ücretsiz Oyun Veriyor

Epic Games bu hafta değeri 52 TL olan iki oyunu ücretsiz verdi.

  1. Amnesia: A Machine For Pigs
  2. Kingdom: New Lands

ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Epic Games Ücretsiz Oyunu Amnesia: A Machine For Pigs

22.10.2020 tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olacak oyun, ‘’korku ve birinci şahıs’’ oyun kategorisinde yer alıyor. Amnesia,  Dear Esther’in yaratıcıları The Chinese Room tarafından geliştirildi. Oyun tam olarak 5 GB boyutunda.

Epic Games Store’ nin Ücretsiz Yaptığı Oyun, Amnesia: A Machine For Pigs

Epic Games Ücretsiz Oyunu Kingdom: New Lands

22.10.2020 tarihinden itibaren 1 hafta ücretsiz olacak diğer oyun ise ‘’strateji  ve hayatta kalma’’ kategorisinde yer alıyor. Oyuncular, sıfırdan aldıkları topluluğu büyüterek diğer uygarlıkları ve diğer dünyaları keşfederek sınırlarını genişletiyor. Bunları yaparken diğer uygarlıklardan gelen yağmacıları engelleyerek, imparatorluğuna sadık bir halk yaratmaya çalışıyor. Oyun tam olarak 4 GB boyutunda.

Sitenin Ücretsiz Verdiği Diğer Oyun

Epic Games’ te yaşanan güncel olaylar ya da oyunlar ile ilgili haberleri güncel olarak Teknotomy sayfasından takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu