Oyun

Epic Games 16-26 Kasım Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Epic Games her hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz oyunlarına bir yenisini daha ekliyor. Steam çevrimiçi oyun mağazasında satılan, çok sevilen ve hatta oyuncular tarafından oldukça olumlu yorumlar almaya başarmış Elite Dangerous ve The Worlds Next Door oyunları 19 Kasım tarihinden itibaren 26 Kasım 2020’ye kadar Epic Store’den ücretsiz olarak alınabilecek.

Epic Games
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Geliştiricisi ve yayınlayıcısı Frontier Developments tarafından yapılan Elite Dangerous, multiplayer uzay simülasyon oyunudur. Oyuncular oyuna küçük bir uzay gemisi ve birkaç krediyle başlayacaklar. Amansız ve fütüristik galakside hayatta kalmak ve ikonik Elite’ler arasında üst sıralarda bulunmak için gereken yetenekleri, parayı, gücü ve bilgiyi kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Samanyolu galaksisinde 400 milyar adet yıldız sistemi, Elite Dangerous’ın açık uçlu oynanışının ana sahnesi olmakla dikkatleri üstüne çekecek.

Epic Games Ücretsiz Vereceği Diğer Oyun Hangisidir?

Epic Games’in ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu bir diğer oyun ise The Worlds Next Door. Bu oyun Rose City Games tarafından geliştirildi ve VIZ Media tarafından yayınlandı. Animelerin ve bağımsız oyunların hikâye bakımından duygusal anlatımından ve heyecan verici aksiyonundan esinleniyor. Oyunun konusunda ise kendisini evden çok uzaklarda, gizemli ve büyülü Emrys dünyasında bulan isyankâr genç Jun’ın hikâyesini anlatıyor.

Epic Store’nin her hafta ücretsiz olarak verdiği oyunlardan anında haberdar olmak için Teknotomy Oyun sayfasını takipte kalın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu