Oyun

Epic Games Ücretsiz Oyunları Açıkladı

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun sunmaya devam ederken önümüzdeki hafta 80 TL değerinde ki iki oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

8 Ekim 2020 tarihinden itibaren isteyen herkes Epic Games Store’da bulunan hesaplarına Rising Storm 2: Vietnam ve ABZU oyunlarını ücretsiz olarak ekleyebilirler. Özellikle ABZU seveni oldukça fazla bir oyun.

Epic Games
Epic Games Abzu

ABZU

Geliştiricisi Giant Squad olan ve 505 Games tarafından yayınlanan ABZU, Journey ve Flower oyunlarının sanat yönetmeni tarafından tasarlanmış olan bir su altı macera oyunudur. Oyuncular ABZU oyunu ile beraber gizem, rengarenk ve hayat dolu bir okyanus deneyimleyecek. Gerçek canlılara dayalı yüzlerce farklı türü keşfet ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kurabilir birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulunabilirsiniz. Çok güzel çizilmiş grafikleri ile su dünyasına yapacağınız seyahat ile birlikte destansı deniz manzalarını seyredebilir ve eşine rastlanmamış su ekosistemlerini keşfedebilirsiniz. Oyunu Epic Games Store sayfasından alabilirsiniz.

Epic Games Rising Storm 2
Epic Games Rising Storm 2

Rising Storm 2: Vietnam

Geliştiricisi Antimatter Games olan  ve Tripwire Interactive tarafından yayınlanan Rising Storm 2: Vietnam, 64 oyuncuya kadar desteklenen 20’den fazla haritası ile birlikte ABD Ordusu ve Deniz Kuvvetleri, PAVN/NVA, NLF/VC, Avustralyalılar ve ARVN kuvvetleri de beraber olmak üzere, 50’den fazla silah ve 4 uçurulabilen helikopter’in yanı sıra tuzaklar mayınlar ve tünellerde Vietnam savaşını deneyimleyebilmenize imkan sağlıyor.

Daha çok oyun haberleri için Teknotomy’i takipte kalın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu